Значення імені Ельміра, походження, сумісність

Значення імені Ельміра

Значення імені Ельміра з іспанської мови – «принцеса».

Зменшувально-пестливі варіанти імені: Світу, Еля, Альма, Алміра, Аміра, Ельмі, Ельма.

Походження імені Ельміра

Походження імені Ельміра німецька, татарська, мусульманське. Ім’я Ельміра, за однією версією, є традиційним мусульманським ім’ям. Має такі варіації, як Альміра, Ільміра. Що в перекладі з татарської означає «добросовісна, чесна», а також «знаменита, прославлена».

За іншою версією походження, ім’я європейське. З давньогерманської мови мови трактується як «знаменитий воїн», «славний захисник». У французькій мові є чоловічі варіації імені – Эдельмир, Ельмір, Адемар, Адельмар, Альдемаро.

Ім’я Ельміра поширена здебільшого серед мусульман, але зустрічається також у росіян і вірмен.

Характеристика імені Ельміра

Характеристика імені Ельміра – скритність, сприйнятливість, товариськість, імпульсивність, обачність.

Ельміра в дитинстві – дитина мовчазний і соромливий. Вона добре танцює і співає, радує батьків відмінними успіхами в школі. Ельміра любить книги і тягнеться до читання. Як правило, дівчинка з характером схожа на матір, а зовні на батька. Вона працелюбна і покладиста.

Ельміра, народжена восени, продумує кожен крок, дуже розважлива. Вона володіє хорошою інтуїцією. Ельміра часто відчуває бажання змінити що-небудь у своєму житті. Дівчина вступає до ВУЗУ і навчається з легкістю. У будь-якій сфері діяльності Ельміра активно користується інтуїцією і підказками внутрішнього голосу. В якості професії може вибрати собі професію педагога, лікаря, бухгалтера, інженера, архітектора. Однак, після народження дитини Ельміра часто присвячує себе вдома і кидає кар’єру.

Ельміра, народжена взимку, більш енергійна і рішуча. Заміж вона виходить пізно. Найчастіше Ельміра керує своїм чоловіком. Вона чудово готує, домувальниця.

“Річна” володарка цього імені прагне скрізь бути лідером. Вона насилу знаходить спільну мову з чоловіком, не дуже привітна з матір’ю, зі свекрухою.

В любові Ельміра щира і імпульсивна дівчина. Вона не вибаглива, але дуже ревнива. Ельміра щедра душею, багато дає дружину, але і вимагає не менше.

Ельміра, народжена навесні, замкнута в спілкуванні. Не любить ходити в гості. Вона дуже обачна у відносинах з людьми. Вона привітна, лояльна, надійна.

Сумісність імені Ельміра

Вдала сумісність імені Ельміра з чоловічими іменами: Гаррі, Адольф, Ігор.

Не підходять для шлюбу: Альберт, Владислав, Данило, Максим. Особисте життя Ельміри зазвичай складається вдало.

Іменини

Іменини Ельміра не святкує.

Відомі люди

Відомі люди з ім’ям Ельміра: Галєєва Ельміра (російська співачка), Антонян Ельміра (радянська спортсменка), Скрипченко Ельміра (французька шахістка), Котляр Ельміра (перекладач, російська поетеса), Жерздева Ельміра (радянська артистка), Нагимова Ільміра (татарська співачка), Шамсутдинова Ільміра (фотомодель).