Значення імені Еліна, сумісність, походження

Значення імені Еліна

Ім’я Еліна означає «гречанка», «світла», «сяюча».

Походження імені Еліна

Еліна – жіноче ім’я, яке має кілька версій походження. Згідно з основною версією, ім’я Еліна утворене від грецького слова, яке означає «гречанка». Деякі дослідники пов’язують походження імені Еліна з одним з варіантів вимови імені Олена. При цьому дане ім’я перекладається як «сяюча», «факел», «світла», «світло».

Характеристика імені Еліна

У дитинстві Еліна виділяється серед однолітків своєю впертістю, дратівливістю. Але, в той же час, вона дуже добра, лагідна дівчинка. Боєць за натурою, Еліна завжди буде відстоювати свою незалежність, вважаючи за краще діяти так, як вважає за потрібне. І неважливо, що про це думають оточуючі. Еліні більше подобається компанія хлопчиків, ніж дівчаток. Але і серед хлопчиків вона, як правило, займає лідерські позиції. Дівчинка має яскраво виражені симпатії і антипатії в дитячому колективі. Вона дуже вимоглива до друзів, але при цьому і сама намагається відповідати високим вимогам. Батьки не повинні ні в якому разі фізично або морально карати маленьку Еліну. Зазвичай це злить дівчинку, може призвести до непередбачених наслідків. Краще всього спробувати з нею поговорити, показати, у чому вона не права.

Згідно характеристиці імені Еліна, дівчина з таким ім’ям має багато друзів, цікава у спілкуванні. Тонкий аналітичний розум, добре розвинена інтуїція, велика теплота – все це притягує до неї людей. Але для того, щоб дівчина змогла розкритися, їй необхідно відчути, що вона подобається людям, її люблять. Тоді Еліна проявить свою щирість, сердечність.

Зазвичай Еліна володіє красивою, стрункою фігурою. Вона стежить за собою, завжди елегантна і доглянута.

Еліна може працювати в різних спеціальностях. Але найбільше їй підходить професія архітектора, перекладача, історика, математика, економіста, вчителя, юриста.

В характеристиці імені Еліна зазначається, що дівчина з цим ім’ям, як правило, виходить заміж тільки по любові. Для неї дуже важливо встановити партнерські відносини з чоловіком, в яких у кожного чоловіка свої обов’язки. Еліна із задоволенням створює затишок в родині. Вона прекрасна господиня, любить займатися готуванням, консервацією. Ця жінка цінує свою особисту свободу, тому чоловік ніколи не зможе повністю її контролювати.

Сумісність імені Еліна

Ім’я Еліна добре поєднується з по батькові Маратовна, Арсеновна, Артуровна, Эльдаровна, Рустамовна, Вікторівна, Максимівна.

Вдала сумісність імені Еліна з такими чоловічими іменами: Антон, Захар, Дмитро, Андрій, Станіслав, Віктор, Володимир, Олексій.

Іменини

Православні іменини у Еліни:

  • квітень – 23;
  • травень – 22;
  • червень – 20;
  • липень – 31;
  • серпень – 13, 18;
  • вересень – 23;
  • листопад – 4, 9;
  • грудень – 23.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Еліна: Еліна Бистрицька, Еліна Войцеховська, Еліна Звєрєва, Еліна Катрі Марія Асунта.