Значення імені Едуард, походження, сумісність

Значення імені Едуард

Ім’я Едуард означає «страж достатку», «піклується про власність».

Походження імені Едуард

Едуард – чоловіче ім’я, що має давньогерманської коріння. Походження імені Едуард пов’язане зі словами німецького мови, які можна перекласти як «страж достатку, щастя, багатства», «священний страж», «піклується про власність».

Характеристика ім’я Едуард

Маленький Едік росте розумним, дуже цікавою дитиною. Крім того, хлопчик часто буває великим шалунишкой, який влаштовує дорослим сюрпризи. Навчається Едик не погано, якщо захоче, здатна швидко «підтягнути» позначки і навіть стати відмінником.

Дорослий Едуард використовує свої знання для практичних цілей. Він не буде, наприклад, вивчати іноземну мову, якщо впевнений, що його знання не знадобиться.

Переконаний матеріаліст і прагматик, Едуард не має схильності до чуттєвості й романтики. Ніякі честолюбні мрії не будуть для нього важливіше матеріальної вигоди. Тільки в одному випадку чоловік може тимчасово пожертвувати отриманням вигоди – якщо буде зачеплена його репутація. Це пояснюється його надмірно розвиненим самолюбством.

Згідно характеристиці імені Едуард, чоловік з таким ім’ям часто на перший погляд здається замкнутим, розсіяним, непримітною людиною. Але це тільки до тих пір, поки не заходить мова про справи. Ось тоді Едуард стає активним та ініціативним. Він видає нові ідеї, міркує про способи розвитку справи досить швидко і енергійно.

Едік завжди твердо знає, чого він хоче від життя. Впевнений у собі, твердий чоловік при необхідності здатний пристосуватися до різних умов, приймати швидкі рішення і знаходити правильний вихід із різних ситуацій. Крім того, для нього характерні такі риси характеру, як терпіння, наполегливість і завзятість.

Чоловік, що носить ім’я Едуард, здатний досягати вершини кар’єри. Для цього він буде наполегливо вчитися, обзаводитися корисними зв’язками. Він може бути успішним лікарем, науковим працівником, військовим, адміністратором.

Як вказується в характеристиці імені Едуард, чоловік з цим ім’ям, як правило, у дружини обирає найкрасивішу дівчину, яка не буде претендувати на лідерство у відносинах. Часто Едуард буває надзвичайно ревнивий, причому відносини з’ясовує голосно, зі скандалами. Дружина цього чоловіка повинна намагатися бути завжди цікавою для нього. Втрачаючи інтерес до жінки, Едуард може легко кинутися на пошуки іншої представниці прекрасної статі.

Сумісність імені Едуард

Ім’я Едуард вдало поєднується з по батькові Юхимович, Олексійович, Борисович, Тимофійович, Ярославович, Прохорович, Ігорович.

Хороша сумісність імені Едуард з такими жіночими іменами: Юлія, Світлана, Римма, Нілу, Наталя, Маргарита, Жанна.

Іменини

Православні іменини у Едуарда 1 січня.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Едуард: Едуард Боїнг, Едуард Мане, Едуард Успенський, Едуард Багрицький Едуард Шеварнадзе, Едуард Бухнер.