Важливо

Значення імені Динара, походження, сумісність

Значення імені Динара

Значення імені Динара «дорогоцінна, як динар». Слово «Динар» з арабської мови означає монета. Зменшено-ласкава форма імені – Діна.

Походження імені Динара

Походження імені Динара мусульманське (татарська, башкирська).

«Денарій» – це срібна монета в римській імперії, про це навіть є згадка в Корані. За наступною версією, ім’я утворене від кореня «дін», що означає «релігія».

Характеристика імені Динара

Динара в дитячі роки дуже чутлива, жваво сприймає навколишній світ. Дівчинка добре вчиться в школі, дуже здібна, господарська з юних років.

В юності яскраво проявляє самостійність, абсолютно не прислухаючись до порад батьків. Професію обирає собі сама. Відмінна пам’ять та гострий розум виділяють її в колективі. У спілкуванні з однолітками Динара користується авторитетом. Інтуїція у Динари розвинена від природи, але дівчинка не уміє правильно нею користуватися.

Динара дуже принципова, завжди говорить правду. Вона не може стримувати свої емоції, тому пристосуватися до певних життєвих обставин Динарі дуже важко.

“Зимова” Динара дивиться на світ реалістично. Їй подобається перебувати в русі, дізнаватися щось нове, спілкуватися.

“Осіння” Динара володіє здібностями організатора. Вона з успіхом керує колективом, ініціативна. Вміє уникати гострих конфліктних ситуацій.

“Річна” Динара нерішуча і замкнута. Вибирає собі чоловіка дуже довго із-за страху розчаруватися. Вона ніколи не зможе пробачити зраду і зрадництво. Динара занадто вимоглива у взаєминах з колегами та друзями. Вона не терпить недбалості, скрупульозно виконує свою роботу. Лідерські якості у дівчини яскраво виражені. Вона завжди сама вирішує свої проблеми, не перекидаючи їх на оточуючих. Динара не терпить порожніх розмов, говорить завжди по суті.

Для “весняної” Динари характерна швидка зміна настрою. Вона надто швидко стомлюється, любить гарненько виспатися. Володіє акторськими даними. Як правило, виходить заміж за давнього друга, щирість відносин перевірена роками.

Сумісність імені Динара

Динара не уявляє життя без спілкування і друзів. Вдала сумісність імені Динара з чоловічими іменами Ілля, Олександр, Іван, Антон, Артур. Неміцний шлюб з Кирилом, Маратом, Федором.

Іменини

Православні іменини Динари 13 липня. Святий покровитель – цариця Динара, дружина правителя Геретии область Грузії). Знаменита тим, що звернула свій народ до Православ’я. У православних святцях згадується її ім’я, цариця Динара шанується як свята благовірна.

Відомі люди

Відомі люди з ім’ям Динара: Динара Сафіна (російська тенісистка), Кулібаєва Динара (найбагатша жінка Казахстану, дочка президента Казахстану), Гиматова Динара (гімнастка), Динара Друкарова (російська кіноактриса), Дінара Асанова (радянський кінорежисер), Нодиа Динара (заслужений художник Грузії), Алієва Динара (оперна співачка).

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *