Значення імені Дріна, походження, сумісність

Значення імені Дарина

Ім’я Дарина означає «дарована», «володіє благами», «скеляста гора».

Походження імені Дарина

Дарина – жіноче ім’я, яке має різні версії походження. Згідно з однією з них, ім’я Дарина має слов’янське коріння і означає «дар», «дарована». За іншою версією походження імені Дарина пов’язано з древнеперсидскими словами, які переводяться як «володіє благами». Деякі дослідники вважають, що ім’я Дарина могло статися від ірландських слів, які означають «скеляста гора».

Характеристика імені Дарина

У дитинстві Дарина виділяється добрим, але неспокійним характером. Часто вона росте хворобливою дівчинкою, яка постійно страждає від застуд. У школі Дарина рідко отримує відмінні оцінки. І не від того, що в неї погана пам’ять або недостатньо розвинений розум. Просто дівчинка не може довго засиджуватися за уроками, для неї це нудно і втомлює. Їй більше до душі заняття спортом, веселі розваги.

У Дарини зазвичай дуже гарна інтуїція, їй часто сняться віщі сни, вона може передбачати події. Завдяки всьому цьому, дівчині нерідко вдається уникати неприємних ситуацій, знаходити правильне рішення багатьох проблем.

Згідно характеристиці імені Дарина, дівчина з цим ім’ям, як правило, не чекає милості від долі, а робить усе можливе для втілення своїх планів. Часто дівчина ще в зовсім юному віці ставить перед собою життєву мету – мати гарну освіту, успішну роботу і прекрасного чоловіка. І Дарина наполегливо йтиме до здійснення цих планів.

Впертість Дарини проявляється у всьому. Її важко збити з наміченого шляху, вона рідко слухає чужі доводи.

У спілкуванні Дарина привітна і доброзичлива. Вона з радістю надасть допомогу, дасть корисну пораду, але, в той же час, намагається занадто близько до себе нікого не підпускати.

Як правило, Дарина вибирає собі професію, яка пов’язана з природничими науками, мистецтвом. Часто дівчина робить успішну кар’єру в професії музиканта, співачки, мистецтвознавця. Вона може із задоволенням працювати науковим працівником, флористом, садівником.

В характеристиці імені Дарина вказується, що дівчина з таким ім’ям шукає собі в чоловіки відданого і вірного чоловіка. Вона завжди оточена численними шанувальниками, але розмінюватися на швидкоплинні зв’язки не стане. Дівчина схильна до нападів ревнощів, часто навіть без причини. У заміжжі Дарина зазвичай стає доброю господинею, яка, втім, більше покладається на себе. Їй не потрібні поради по облаштуванню будинку, ведення господарства навіть від чоловіка.

Сумісність імені Дарина

Ім’я Дарина добре поєднується з по батькові Андріївна, Олексіївна, Вікторівна, Борисівна, Денисівна, Леонідівна, Михайлівна, Сергіївна, Тимофіївна, Костянтинівна.

Вдала сумісність імені Дарина з такими чоловічими іменами: Микола, Іван, Євген, Степан, Сергій, Платон.

Іменини

Православні іменини у Дарини 12 червня і 6 вересня.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Дарина: Дарина Ши, Дарина Сайдазимова, Дарина Кочанжи, Дарина Шмідт.