Важливо

Значення імені Дмитро, сумісність і походження

Значення імені Дмитро

Правильне церковна вимова Димитрій. Значення імені Дмитро (старе – Димитрій, народне – Митрей, розмовне Мітрій) – «плід земний».

Походження імені Дмитро

Ім’я яскраве, радісне, добре, активне, надійне. Досить популярно – займає за поширеністю четверте місце, поступаючись лише Сергію, Олексію та Олександру.

Походження імені Дмитро від грецького слова “Деметріос”, що означає «стосовний до Деметри». Богиня Деметра (Мати Ячменю, Мати-Земля) в античній міфології – це покровителька землеробства і богиня родючості.

Характеристика ім’я Дмитро

Типаж Дмитра – гнучкий, міцний. Має схильність суворо поглядати на інших і замикатися в собі.

Основні риси – воля, доброта, сексуальність, активність.

Характер – впертий, вибуховий, вольовий. Вірний дружбі, дуже товариський, але ужитися з ним важкувато. Характеристика імені Дмитро – наполегливість, розум, винахідливість. Частенько реальність замінює йому політ уяви. Якщо Дмитро буде дуже балакучий, то не доб’ється великих успіхів у житті. Кращих ораторів, ніж Дмитро, знайти важко. Мами бачать свої нездійснені мрії в сыночках Дмитриях, тому і балують їх. Дмитро привабливий і сміливий. Швидко закохується, але також швидко остигає.

Дмитру не вистачає дипломатичності, але при цьому він завжди керується логікою. Він прагнув завжди бути самим неперевершеним і кращим.

все життя носія цього імені – це ланцюг успіхів і провалів, злетів і падінь. Часто його лінь не сприяє стабільності.

Мислення – холодний, живий аналітичний розум. Він вивчає питання досконально, а лише потім робить висновки.

Сумісність імені Дмитро

Дмитро справжній, надійний чоловік. Однак нерідко він вступає в повторний шлюб.

Ще один важливий момент – найбільшим авторитетом у Дмитра завжди користується мати. Дружині доведеться поламати голову, щоб створити Дмитру бажаний рівень життєвого комфорту.

Вдала сумісність імені Дмитро з жіночими іменами: Олена, Ганна, Світлана, Поліна і Тетяна. Він щасливий у шлюбі з Оленою, Анною, Людмилою, Любов’ю, Ельвірою, Наталією. Дмитро нещасний з Вікторією, Анжелою, Інною, Софією.

Погана сумісність імені Дмитро з Зінаїдою, Марією, Іриною, Юлією, Ніною.

Іменини

Православні іменини Дмитра:

  • лютий: 7,9,11,24;
  • квітень: 1,4,26;
  • травень: 28;
  • червень: 1,5,10,16;
  • липень: 21;
  • серпень: 22;
  • вересень: 24;
  • жовтень: 4,7,15;
  • листопад: 28.

Відомі люди

Цікава доля князя Дмитра Вишневецького (народне ім’я Дмитра Байди). Про нього навіть складали пісні. Він знаменитий витривалістю і богатирською силою. Турецький султан повісив його на гак за ребро. Висить таким чином Байда убив з лука султана, і інших бусурманів. А собі життя врятував!

Найбільш відомі люди з ім’ям Дмитро: Благий, Веневитинов, Варшавський, Григорович, Голіцин, Захаров, Кабалевский, Лихачов, Левицький, Мережковський, Менделєєв, Орлов, Писарєв, Пожарський, Сенявін, Фурманов, Фонвізін, Шостакович, Якубовський.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *