Значення імені Денис, сумісність, походження

Значення імені Денис

Значення імені Денис – «посвячений, що належить богу виноробства й веселощів Діоніса». Тому Денис від природи наділений великою життєвою енергією, радістю і силою. Він без праці підніме настрій всім оточуючим його людям.

Негативними рисами Дениса є надмірна запальність і нав’язування своєї думки. Може здійснювати необачні вчинки, схильний безтурботності і розкішного життя з численними спокусами. Денис відноситься до життя з азартом.

Походження імені Денис

Ім’я Денис походить від давньогрецького імені Діоніс – бог виноробства, веселощів, природних та життєвих сил. Ім’я прийшло до нас з античної міфології.

У колишні часи ім’я Денис було скороченням від церковного імені Діонісій. Зараз така форма імені вже не вживається.

Значення імені Денис добре узгоджується з енергетикою цього імені, що взагалі зустрічається вкрай рідко. У цьому імені поєднуються велика любов до життя, веселощі і велика рухливість.

Покровителем Дениса є святий Діонісій Пергийский (Памфилийский), який був противником зла, допомагав убогим і хворим, закликав людей до молитов і поміркованості в усьому, закликав багатих допомагати бідним і навчав грамоті монахів.

Характеристика імені Денис

Дениси дуже товариські й улюблені оточуючими. Ім’я Денис характеризується щедрістю і життєлюбством. Ці люди акуратні, посидючі і мають великі здібності до навчання. Добре виконують кропітку роботу.

Значення імені Денис пов’язано з успіхом і везінням. Дениси бувають пестунами долі, щасливцями, все їм вдається легко і без особливих проблем, удача супроводжує їм у фінансових справах. Часто виграють в лотереях. Самозакоханість є основною рисою характеру володаря цього імені. Разом з тим, Дениси досить принципові і часто бувають непохитними, нав’язуючи оточуючим свою думку і не рахуючись з інтересами інших.

З дитинства Дениси схильні до різних інфекційних, простудних і респіраторних захворювань. У зрілому віці можуть страждати від алкогольної залежності, підриваючи своє здоров’я. Невдачі в особистому житті або кар’єрі можуть призвести до депресії.

Маленького Дениса необхідно з дитинства привчати до праці і виробляти в нього вміння доводити розпочату справу до кінця.

Сумісність імені Денис

Жінки привертають Дениса насамперед зовнішніми даними, тільки після цього він звертає увагу на розум і душевні якості. Взаємовідносини з половинкою будує на повазі та довірі, хоча Денису властиві спалахи ревнощів. Про своїх любовних зв’язках він не любить розповідати оточуючим. Часто Дениси одружуються за розрахунком.

Хороша сумісність імені Денис з Анною, Катериною, Софією, Олександрою, Євгенією, Ларисою, Венерою, Мариною, Клавдією і Поліною. Жінки з цими іменами можуть зробити Дениса щасливим. Не дуже сприятливий союз і сумісність імені Денис з Антоніною, Зоєю, Інною, Ольгою, Зінаїдою, Авророю, Еммою, Агнесою, Ладою та Іриною.

Іменини

Дениси святкують День Ангела взимку 2 грудня, 17 січня, навесні – 28 березня та 19 травня, влітку – 14 червня, 8 липня, 17 серпня, восени – 10 вересня, 16 жовтня і 4 листопада.

Відомі люди

Відомі люди, що носили ім’я Денис: піаніст Денис Мацуєв, літератор Денис Фонвізін, велогонщик Денис Дмитрієв, футболіст Денис Колодін, плавець Денис Панкратов.