Значення імені Демид, походження, характеристика

Значення імені Демид

Ім’я Демид означає «турбота Зевса», «роздум Зевса».

Походження імені Демид

Демид – чоловіче ім’я має давньогрецькі корені. Походження імені Демид пов’язано з грецькими словами, які переводяться як «Зевс» і «піклуватися» або «міркувати».

Характеристика імені Демид

У дитинстві Демид – це справжній маленький чоловік. Хлопчик досить рано стає самостійною, намагається не доставляти клопоту ні батькам, ні вчителям. Не обов’язково він буде відмінником, але вчиться сумлінно, старанно. При цьому Демид з дитинства проявляє якості миротворця. Він завжди розведе забіяк, помирить котрі лаються. Абсолютно не примхливий, спокійний хлопчик багато часу проводить в роздумах, обмірковуванні різних ситуацій.

Дорослий Демид залишається все таким же спокійним і розважливим. Але, в той же час, він буває дуже хитрий. Демид вважає, що на шляху до досягнення великої мети можна і потрібно пожертвувати чимось меншим, при необхідності, схитрувати. В багатьох випадках це приводить до позитивного результату.

Згідно характеристиці імені Демид, чоловік, що носить таке ім’я, володіє надзвичайною наполегливістю і працьовитістю. Причому, він воліє працювати в колективі, команді. Довіряє Демид тільки перевіреним друзям або колегам, а засумнівавшись в їх благонадійності, припиняє будь-які контакти з ними.

Зазвичай у Демида складається проста, стабільне життя, в якій немає особливих злетів і падінь. Втім, така стабільність і розміреність його цілком влаштовує. Демида не можна назвати людиною пристрастей, йому комфортно в спокійній обстановці з перевіреними друзями. З-за цього часто оточуючі вважають його занудою. Хоча, це зовсім не так. Демид досить цікавий у спілкуванні людина, яка може затягти співрозмовника, знайти загальні інтереси з багатьма.

Професію Демид зазвичай вибирає просту, надійну. При цьому якщо і просувається по кар’єрних сходах, то, найчастіше, тому що начальство помічає його високу працездатність та дисциплінованість. У Демида, як правило, немає великого прагнення досягти кар’єрних висот. Він з успіхом працює інженером, лікарем, конструктором, науковим працівником.

В характеристиці імені Демид вказується, що сімейне життя у чоловіка з цим ім’ям найчастіше складається вдало. Дружину він вибирає дуже ретельно обмірковуючи всі якості характеру претендентки. Його приваблюють спокійні, господарські дівчата, які легко підкоряються дружину.

Сумісність імені Демид

Ім’я Демид добре поєднується з по батькові Денисович, Володимирович Олександрович, Сергійович, Станіславович, Максимович, Юрійович, Вікторович.

Вдала сумісність імені Демид з такими жіночими іменами: Марія, Вікторія, Оксана, Ольга, Галина, Тетяна, Емма.

Іменини

Православні іменини у Демида 3 липня, 16 серпня, 11 вересня.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Демид: Діомід Тарсянин Нікейський, Демид Андрєєв, Демид Гум.