Значення імені Давид, походження, характеристика

Значення імені Давид

Ім’я Давид означає «улюблений», «улюбленець».

Походження імені Давид

Давид – чоловіче ім’я, що має давньоєврейські коріння. Походження імені Давид пов’язане зі словом на івриті, яке означає «улюбленець», «улюблений».

Характеристика імені Давид

У дитинстві Давид зростає врівноваженим, впевненим у собі хлопчиком. Він досить добродушний, але в потрібні моменти демонструє сильну волю. Маленький Давид володіє даром переконання не тільки однолітків, але і дорослих. У нього багато друзів, які легко визнають його лідерство.

Давид рідко буває жадібним, заздрісним і злопам’ятним. При цьому він трохи егоїстичний, потребує частих похвалах. Чоловік не виносить брехня, намагається не спілкуватися з тими людьми, яких запідозрить в обмані. Давид цінує тонке почуття гумору, сам вміло користується іронією.

Досить запальний, емоційний чоловік, він, тим не менш, швидко відходить, довго не таїть образу. У нього, як правило, багато друзів, які завжди можуть розраховувати на його підтримку. Хоча нерідко з-за них Давид потрапляє в неприємні ситуації.

Згідно характеристиці імені Давид, чоловік, що носить це ім’я, часто буває романтиком. Він дуже любить подорожі, пригоди, особливо ті, які проводить у великій компанії друзів.

чутливий Давид у своїх діях, все ж, керується логікою і аналітичними роздумами. В справах він виявляє обачність і обережність, нічого не робить необдумано. Можливо, завдяки цій якості Давид часто досягає великих успіхів у житті, завидного положення в суспільстві. Він створює враження інтелігентної, ерудованого чоловіка, який може підтримати розмову на будь-яку тему. Це допомагає Давиду встановлювати необхідні зв’язки, заводити корисні знайомства.

При виборі професії Давид враховує свою любов до подорожей, нових вражень. Йому не підходить одноманітна рутина, статична і розмірена робота. Давид найчастіше обирає професію воїна, дипломата, альпініста, спелеолога, геолога. Крім того, він нерідко стає успішним бізнесменом.

В характеристиці імені Давид зазначається, що чоловік з таким ім’ям найбільше в житті цінує сім’ю. Зазвичай його дружиною стає красива, розумна жінка, яка володіє сильною волею і здатна надавати підтримку у всіх його справах. Для нього важливо, щоб дружина не скупилася на ласку, слова похвали.

Сумісність імені Давид

Ім’я Давид добре поєднується з по батькові Левонович, Арамович, Едуардович, Пилипович, Йосипович, Вікторович, Анатолійович, Геннадійович.

Вдала сумісність імені Давид з такими жіночими іменами: Емма, Березня, Лариса, Клара, Альбіна.

Іменини

Православні іменини у Давида:

 • січень – 5, 27;
 • лютий – 8, 14;
 • березень – 18;
 • квітень – 25;
 • травень – 15, 20, 31;
 • червень – 5;
 • липень – 8, 9;
 • серпень – 6;
 • вересень – 18, 19;
 • жовтень- 2, 7, 15, 31;
 • листопад – 14.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Давид: Давид Святославович, Давид Багратіоні, Давид Гоберман, Давид Гільберт.