Важливо

Значення імені Дарина, походження, сумісність

Значення імені Дарина

Ім’я Дарина означає «володар блага», «дарована».

Походження імені Дарина

Дар’я – російське жіноче ім’я. Існує кілька версій походження цього імені. Згідно з однією з них, ім’я Дарина є жіночим варіантом чоловічого древнеперсидского імені Дарій. Це ім’я можна перевести як «володар блага» або «переможець».

Також походження імені Дарина пов’язують зі слов’янськими іменами Дарина, Дарена. Ці імена означають «дарована», «подарунок», «дар».

Характеристика імені Дарина

У дитинстві Даша відрізняється тямущість, товариськістю і імпульсивністю. Вона завжди зуміє дати відсіч кривдникові, якщо потрібно, то й пустить у хід кулаки. Даша зазвичай знаходиться в оточенні друзів, якими легко керує. Її добре розвинена фантазія робить дівчинку цікавою в спілкуванні, тому однолітки залюбки приймають її лідерство. Навчання дається Даші легко, а от посидючості часто не вистачає. Але позначки зазвичай у неї високі, так як дівчинку часто виручає природжена кмітливість. При всій своїй імпульсивності Даша любить порядок. У неї завжди порядок на письмовому столі, в шафі, всі речі розкладені на місцях.

Для Дарини дуже важливі відносини з друзями. Вона не може переносити самотності. Якщо дівчина іноді і буває грубою, то скоріше це не зі зла, а від надмірної імпульсивності. Дарина не вміє довго пам’ятати зло, зберігати образу.

Згідно характеристиці імені Дарина, дівчина з таким ім’ям піддається емоціям. Але, в той же час, це не позбавляє її розсудливості, тверезої оцінки своїх вчинків. Зазвичай Даша спирається на свої інтелектуальні здібності, так як найчастіше у неї практично відсутня інтуїція. Але завдяки тверезій оцінці подій, що відбуваються дівчина, як правило, знаходить правильні рішення.

Довгий час Дарина не може визначитися з вибором професії. Тому вона може часто змінювати роботу, іноді досить різко переходячи в іншу сферу діяльності. Дарина нерідко буває хорошим журналістом, психологом, бізнесменом.

В характеристиці імені Дарина зазначається, що дівчина з цим ім’ям намагається зберегти незалежність в шлюбі. При цьому зазвичай вона не зраджує дружину. Дарина прагне мати дружну сім’ю, заради цього вона намагається ладити з усіма. У більшості випадків Дар’я стає домогосподаркою. Вона з захопленням займається домашнім господарством, готуванням, консервацією. Жінка любить в’язати, захоплюється шиттям.

Сумісність імені Дарина

Ім’я Дарина добре поєднується з по батькові Василівна Вікторівна Миколаївна, Іванівна, Ігорівна Олександрівна.

Вдала сумісність імені Дарина з такими чоловічими іменами: В’ячеслав, Антон, Андрій, Олександр, Михайло, Іван, Олександр, Юрій, Віталій, Сергій, Петро.

Іменини

Православні іменини у Дарини:

  • Березень – 14;
  • Квітень – 1,4;
  • Серпень – 17, 18.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Дарія: Дарина Леонова, Дар’я Зеркалова, Дарина Фикельмон, Дар’я Донцова, Дарина Зикова, Дарина Василянская.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *