Важливо

Значення імені Данило, походження, сумісність

Значення імені Данило

Ім’я Данило означає «Бог – мій суддя», «справедлива людина».

Походження імені Данило

Данило – російське чоловіче ім’я біблійного походження. Походження імені Данило пов’язано з особистим ім’ям пророка Данила і перекладається як «суддя мій Бог», «Бог є суддя», «Бог мій суддя». Часто це ім’я перекладають як «справедлива людина», «суддя», «Божий суд».

Характеристика імені Данило

Маленький Данилко росте спокійним, усміхненим дитиною, дуже лагідним і чуйним. Хлопчик не доставляє клопоту батькам, хворіє не частіше за інших дітей. Данило часто захоплюється спортом, зокрема футболом, гімнастикою, тенісом, боротьбою.

Зазвичай Данило – спокійний, розважливий чоловік, який веде неквапливий спосіб життя. Він нечасто піддається емоціям, все робить грунтовно, без поспіху. При цьому у Данила завжди гарний настрій, він відкритий до спілкування.

Розлютитися Данило може, якщо стикається з обманом, брехнею. Але і тоді відходить він дуже швидко. Прекрасна інтуїція Данила допомагає йому вибрати правильне рішення в різних ситуаціях. Непогане аналітичне мислення, розвинена уява роблять чоловіка цікавим співрозмовником. Єдине, чого може бракувати йому, це допитливість. Але це пов’язано, швидше за все, з упевненістю Данила, що все прийде свій час. Він упевнений, що коли це буде по-справжньому потрібно, він все дізнається.

Згідно характеристиці імені Данило, чоловік з таким ім’ям часто відрізняється високою моральністю, іноді доходить до педантичності.

На перший погляд Данила може здатися непомітним в колективі. Але потужний заряд енергії, розум і працьовитість швидко виділяють його серед співробітників. Данило може досягти успіху в різних професіях. Він завжди повністю занурюється в роботу, часто при цьому імпровізуючи, генеруючи нові ідеї. Для Данила добре підійде професія дослідника, будівельника, авіаконструктора. Як правило, чоловік може бути успішним підприємцем.

Сім’я для Данила є дуже важливою частиною життя. Він дуже дорожить своїм домом, рідними людьми. Для нього найкращий відпочинок полягає в спілкуванні з рідними та близькими.

В характеристиці імені Данило вказується, що чоловік з цим ім’ям часто здається жінкам недостатньо активним, занадто спокійним. Насправді це зовсім не так. Данило здатний бути прекрасним чоловіком і господарем, який завжди забезпечить дружині турботу та захист. Він дуже любить дітей, проводить з ними багато часу.

Сумісність імені Данило

Ім’я Данило добре поєднується з по батькові Володимирович, Вікторович, Петрович, Михайлович, Анатолійович, Львович, Геннадійович, Васильович.

Вдала сумісність імені Данило з такими жіночими іменами: Ганна, Анжела, Людмила, Любов, Лариса, Ніна, Маргарита, Майя, Тетяна.

Іменини

Православні іменини у Данила:

  • Січень – 2;
  • Березень- 1, 6, 17, 31;
  • Квітень – 20;
  • Червень – 4, 16;
  • Липень – 23;
  • Вересень – 25;
  • Жовтень – 4;
  • Грудень – 11, 12, 24, 30.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з іменем Даниїл: Данило Хармс, Данило Андрєєв, Данило Сагал, Данило Крамер.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *