Значення імені Данило, походження, сумісність

Значення імені Данило

Значення імені Данило – «суддя Божий».

Походження імені Данило

Походження імені Данило (Данило, Данило) – єврейське, що в перекладі означає «Бог мені суддя».

Зменшено-ласкава форма імені: Данька, Даня, Данилко, Данечка, Данюся.

Іноземні варіанти імені: Ден (Англія), Даніель, Камикото («божий суд» в Японії), Данііл (Україна), Деніс (Франція),

Характеристика імені Данило

Данила – людина спокійна, має врівноваженою психікою і сильною волею. Навколишній світ йому менш значущий, ніж внутрішній. Данила чуйний і добрий, але має свою «хитринку». Дружбу часто цінує понад любові. Характеристика імені Данило – серйозність, прагнення до аналізу, зосередженість, схильність до самовдосконалення. У дитинстві намагається знайти всьому пояснення самостійно, задає мало питань дорослим. Завжди доводить до кінця розпочату справу, завдяки своїй посидючості. Данило не знає, що таке грубість, агресивність, сильні емоції і напористість.

Данила стає невпевненим у собі в товаристві малознайомих людей. Схильний до самобичування», боїться видатися смішним. Данила запальний, але швидко відходить і зла не пам’ятає.

Данила потребує підтримки та уваги з боку батьків. Необхідно виховувати в ньому впевненість, цілеспрямованість, художній смак, самостійність. Данило не піддається впливу випадкових людей, його важко втягнути в суперечки і дискусії. Він із задоволенням допомагає людям, вміє прощати. Данила часто відчуває докори сумління за скоєні помилки, тому не варто його сильно лаяти за проступки.

Данило має всі дані, щоб стати відмінним психіатром, психологом, духовним пастирем. Він може досягти великих висот у науковій, дослідницькій роботі або мистецтві. Незалежно від роду діяльності, робота для нього завжди на першому місці. Данилові комфортніше працювати під керівництвом сильної і вольової людини, тому він навряд чи організує свій бізнес. Данила може стати відмінним, надійним і виконавцем, працівником, але не успішним підприємцем.

«Зимовий» Данило захоплюється архітектурою, точними науками, викладацькою діяльністю. Він дипломатичний, коректний, стриманий.

«Осінній» Данило – хороший економіст, політик. Покладливий, розважливий, впертий у досягненні мети.

«Літній» Данило – може бути хорошим оператором, режисером. Він урівноважений, розумний, добродушний.

«Весняний» – художник, літератор. Він мрійник, фантазер, схильний ідеалізувати всіх. Образливий, легкораним, але вміло це приховувати.

Сумісність імені Данило

Данила – чоловік відданий сім’ї, любить дітей, допомагає по господарству. Сімейне життя, як правило, складається добре. Вдала сумісність імені Данило з Євдокією, Анастасією, Уляною, Людмилою, Іриною, Марією. Неміцний шлюб з Ксенією, Зінаїдою, Томилой, Раїсою. Ім’я підходить до батькові: Вікторович, Валерійович, Петрович, Володимирович, Єгорович, Адамович, Михайлович, Миронович, Савелійович.

Іменини

Іменини Данила за православним календарем:

Березень: 1, 17;

Квітень: 20;

Липень: 23;

Вересень: 12,25;

Грудень: 24, 30.

Відомі люди

Відомі люди з ім’ям Данило: Галицький Данило (князь), Заболотний Данило (вчений), Данило Страхів (актор), Данило Білих (актор), Данило Апостол (гетьман), Данило Ельконін (психолог).