Значення імені Богдан, походження, характеристика

Значення імені Богдана

Значення імені Богдан – богом даний.

Походження імені Богдана

Походження імені Богдан старослов’янська. За іншою версією це ім’я – дослівний переклад грецького імені Федот, що трактується як «богом даний». Богдан часто буває пізно, довгоочікуваним і єдиною дитиною.

Похідні: Богдаша, Богданка, Богда, Дана, Бодя, Бога.

Характеристика імені Богдана

Богдан завжди справляє враження людини приємного і легкого. Характеристика імені Богдана – врівноважений, спокійний, прекрасно володіє собою чоловік. Хоча в дитячому віці – це примхливий, сильно прив’язаний до матері хлопчик.

Він цікавиться навколишнім світом, проводить у пошуках досконалості все життя.

У Богдана інтуїтивна натура, він занурений у себе, замріяний і цілком самовдоволений. За своєю природою він несмел і стриманий, але іноді може приймати ризиковані рішення.

Богдана приваблює психологія та медицина. Він може стати хорошим педагогом, письменником, політиком.

У Богдана відмінно розвинена пам’ять і інтуїція. Серед друзів славиться ходячою енциклопедією. Богдан завжди виплутається з будь безнадійної ситуації. Він готовий знайти власне рішення проблеми.

«Зимовий» Богдан – чоловік із сильним характером, ексцентричний, цілеспрямований.

«Осінній» – хороший дипломат, суворим у судженнях, тяжіє до медичних досліджень.

«Літній» Богдан – чутливий, влюбливий, важко переживає будь-які невдачі.

«Весняний» – багато часу проводить біля дзеркала, себялюбив, безтурботний, веселун.

Жити або працювати з Богданом завжди приємно. Він воліє обертатися в простому товаристві, де йому достатньо любові і розуміння.

Богдан справляє враження спонтанності. Він уникає важких зусиль, швидкість реакції уповільнена.

Богдан товариський, він здатний зібрати навколо себе друзів, які розділяють його погляди, уподобання, смаки.

Сумісність імені Богдана

Хороша сумісність імені Богдана з по батькові: Пилипович, Михайлович, Вікторович, Федорович, Олексійович, Сергійович Віталійович Олександрович, Никонович, Якович, Гаврилович.

Хорошими дружинами для нього можуть стати: Світлана, Анастасія, Юлія, Венера, Варвара, Богдана, Неллі, Вікторія, Олена, Ольга, Надія. Велика ймовірність невдалого шлюбу з Валерією, Анжелою, Кларою, Вандою, Ніною, Оксаною, Тамарою, Діною, Яною.

У Богдана є багато якостей, які характеризують його як доброго чоловіка. Приміром, він економний у витратах, непогано майструє, наполегливий у пошуках заробітку. Богдан, як правило, все життя любить одну жінку. Присвячує себе дружині і дітям.

У спілкуванні з дружиною для Богдана головне – розуміння, духовна близькість, подібні інтелектуальні інтереси. Богдан дуже ревнивий, ніколи не пробачить зради дружині.

Іменини

Іменини Богдана за церковним календарем: 17 липня, 15 вересня, 4 березня.

Святі покровителі: Богдан Римський, Богдан Кессарийский, Богдан Дарианопольский.

Відомі люди

Відомі люди з ім’ям Богдан: Бєльський, Хмельницький, Войцеховський, Швейцер, Титомир, Шишковський, Бенюк, Нілус, Шершун, Ступка, Дзвінко, Лобонц, Салтанов, Глинський, Бєльський, Гельфрейх 1-й, фон Глазенап, Киселевич, Чалий Філов, Гашдеу, Горонжук, Залеський, Хитрово, Філов.