Важливо

Значення імені Артур, походження, сумісність

Значення імені Артур

Значення імені Артур – «могутній ведмідь».

Походження імені Артур

Походження імені Артур кельтське, від валлійського трактується як «людина-ведмідь». За другою версією, ім’я походить від назви зірки Арктур, що означає «страж ведмедиці».

Характеристика ім’я Артур

У дитинстві Артур радує вихователів і батьків послухом і спокійним характером. Але, в шкільні роки різко може стати впертим, запальним і навіть замкнутим. Артур відрізняється дивовижною здатністю перекладати повсякденні турботи на плечі інших людей. Він прагне успіху і достатку, амбітний. Артур вміє уникнути конфлікту і показати силу волі там, де це необхідно. Він не любить долати перешкоди, що виникають на шляху, важко переживає невдачі та поразки.

Разом з тим, це дуже чутливий і моральна людина, він ніколи не забуває добра і не сприймає зло і зрада.

Характеристика ім’я Артур – людина з розвинутою інтуїцією і почуттям власної гідності.

Він – чудовий аналітик, володіє добре розвиненою уявою. Артур може стати адміністратором, хорошим митником, електронником, медиком. Серед відомих дантистів і хірургів багато людей, що носять ім’я Артур.

«Зимовий» Артур галантний і елегантний, розумний і дипломатичний. Він емоційний, багато читає, займається спортом. Тримається з гідністю. Прекрасний медичний працівник, з успіхом займається науковою діяльністю.

Артур, народжений восени, коректним у висловлюваннях, суворим у судженнях. Вивести його з рівноваги неможливо. Може стати ювеліром, займається електронікою.

«Літній» Артур – щедрий душею, добрий, здатний дарувати радість. Може стати журналістом, артистом цирку або кіно. Він не балакучий, легкораним.

Артур, народжений навесні, володіє відмінним почуттям гумору. Його приваблює робота письменника-гумориста.

«Осінньому» та «зимового» Артуру підходить поєднання з по батькові: Миронович, Михайлович, Олегович, Якович, Оскарович, Давидович, Артемович.

«Весняному» і «літнього» – Юлійович, Родіонович, Тимурович, Пилипович, Леонідовичу, Леонтійович Людвігович.

Артур цінує свою родину, відчуває відповідальність за неї. Разом з тим, в його житті багато жінок, часто випадкових.

Сумісність імені Артур

Вдала для шлюбу сумісність імені Артур з жінками по імені: Раїса, Ганна, Валентина, Лідія, Діана, Людмила, Любов. Вибравши в супутницю життя Неллі, Генрієту, Ольгу, Нору, Стеллу, Руслану, він навряд чи буде щасливий.

Іменини

Артур святкує католицькі іменини 6 жовтня 15 листопада.

Відомі люди

Багато відомі люди носили ім’я Артур. Самим прославленим з них був герой британського епосу – король Артур. В історії Росії ім’я залишило слід завдяки Артуру Фонвізіну (відомий художник), Артуру Непокойчицкому (учасник російсько-турецької війни), Артуру Чилингарову (полярний дослідник). Інші відомі Артуры – Міллер, Кларк, Конан Дойль, Wellesley, Рубінштейн, Шопенгауер, Хейлі.

One Comment

  1. ЫФВАЫВФАВЫ

    26/06/2018 at 16:10

    АРТУХ

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.