Важливо

Значення імені Артемій, походження, характеристика

Значення імені Артемій

Ім’я Артемій означає «неушкоджений», «здоровий», «присвячений Артеміді».

Походження імені Артемій

Артемій – чоловіче ім’я, яке має грецькі корені. Походження імені Артемій пов’язано з грецьким словом, що означає «бездоганного здоров’я», «неушкоджений». Також деякі дослідники вказують, що ім’я Артемій можна перевести як «присвячений Артеміді». Артеміда – богиня полювання і місяця в Стародавній Греції.

Характеристика імені Артемій

У дитинстві Артемко виділяється серед однолітків впертістю, наполегливістю. Хлопчик охоче спілкується зі старшими хлопцями, ніж зі своїми ровесниками. З ранніх років Артемко демонструє завидну завзятість у досягненні мети. Він має підвищену потребу в спілкуванні з батьками. І якщо дорослі зуміють встановити з хлопчиком довірчі відносини, то в майбутньому не будуть мати з ним жодних проблем у вихованні. Часто Артемій займається у спортивних секціях, показуючи досить непогані результати.

У більшості випадків Артемій є незалежним чоловіком, який любить покладатися на власні сили. У нього добре розвинене образне мислення, відмінна інтуїція, що допомагає знаходити правильні рішення в різних ситуаціях. Такий чоловік обов’язково доводить до кінця всі свої справи, у нього все ладиться в руках.

Згідно характеристиці імені Артемій, представник цього імені звичайно неконфліктна людина, яка намагається вирішити всі протиріччя мирним шляхом. Причому, він завжди прагне продемонструвати свою правоту оточуючим. Але, як правило, за допомогою аргументів і дипломатичних способів.

Для Артемія характерна любов до подорожей, особливо дальнім. Він воліє подорожувати за кермом автомобіля, відмінно водить. Крім того, навіть ремонт свого «залізного друга» йому подобається робити самостійно, не довіряючи фахівцям.

Так як Артемій досить працьовитий, йому підійде будь-яка професія. На перший погляд, може здатися, що він не прагне робити кар’єру. Але це не так. Артемій поступово, крок за кроком, йде до підвищення. Найбільше йому підходить професія інженера, механіка, юриста, журналіста. Іноді Артемій стає священнослужителем.

В характеристиці імені Артемій зазначається, що чоловік з таким ім’ям часто буває зразковим чоловіком. Він поблажливо ставиться до слабкостей подружжя, допомагає їй по господарству. У дружини зазвичай вибирає яскраву, красиву жінку. Як правило, Артемій не зраджує дружині і від неї теж чекає вірності.

Сумісність імені Артемій

Ім’я Артемій добре поєднується з по батькові Борисович, Юрійович, Миколайович, Павлович, Данилович, Глібович, Костянтинович.

Вдала сумісність імені Артемій з такими жіночими іменами: Килина, Ганна, Майя, Олена, Галина.

Іменини

Православні іменини у Артемія:

  • квітень – 6;
  • липень – 6;
  • листопад – 2, 13;

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Артемій: Ігумен Артемій, Артемій Антіохійський, Артемій Волинський, Артемій Веркольский.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *