Важливо

Значення імені Артем, походження, сумісність

Значення імені Артем

«Має бездоганне здоров’я», «здоровий» – значення імені Артем у перекладі з давньогрецької мови.

Походження імені Артем

Існує припущення, що ім’я Артем походить від Артеміди – давньогрецької богині полювання. У Росії ім’я прийшло разом з християнством із Візантії. Одного з сімдесяти апостолів, відомих історії, звали Артемом. В церковно-слов’янському словника ім’я має форму Артемій.

Характеристика імені Артем

Сьогодні чоловіче ім’я Артем є одним з найбільш популярних імен для хлопчиків і з кожним роком його популярність тільки зростає.

Основною рисою володарів цього імені є бажання йти своїм шляхом, покладатися тільки на себе і бути незалежним ні від кого.

З дитинства Артем росте спокійною і слухняною дитиною, в дитячому садку і школі не дає в образу слабких дітей. Часто він буває улюбленцем у вчителів і вихователів, рано починає цікавитися читанням. Маленькому Артему не потрібно нагадувати про його домашні обов’язки, уроках або тренуваннях, він завжди про все пам’ятає сам. Хобі або вид спорту він теж обере собі сам.

Незважаючи на значення імені Артем часто хворіє в дитячому віці респіраторними і простудними захворюваннями. У старшому віці володіє міцним здоров’ям.

Згідно характеристиці імені Артем спокійний, урівноважений, товариський, дружелюбний і досить ненав’язливий в спілкуванні з оточуючими людьми. Краще ніж Артем одного знайти неможливо. Ці люди вміють зберігати таємниці, дуже віддані і надійні.

Артем не любить обман і завжди говорить тільки правду, потрапляючи з-за цієї звички у неприємні ситуації.

Чоловіки з ім’ям Артем досягають в житті певних висот завдяки власній праці та наполегливості. Можуть реалізуватися і процвітати практично в будь-якій справі. З начальством підтримують добрі рівні відносини, службових романів не заводять. Стають хорошими журналістами, політиками, дипломатами, лікарями, електриками, вчителями, архітекторами, будівельниками.

Сумісність імені Артем

Завдяки своїм лідерським якостям і гарним зовнішнім даними Артем користується великим успіхом у жінок, згодом він стає ідеальним чоловіком. Він зразковий сім’янин, допомагає дружині в домашніх справах, дуже любить приймати гостей. Його приваблюють жінки з сильним характером, Артему подобається домагатися партнерки. Однак навіть у шлюбі Артем залишається незалежною особистістю і ніколи не стає підкаблучником. Ніколи не змириться з зрадою партнерки.

Хороша сумісність імені Артем з жіночими іменами Ганна, Людмила, Лариса, Тамара.

Несприятливим чином можуть складатися відносини в Артема з Майєю, Зоєю і Мариною.

Ім’я чудово підходить дитині, яка народилася під знаком зодіаку Стрільця або Лева.

Іменини

У православних святцях це ім’я об’єднано з Артемієм. День ангела 17 січня, 26 лютого, 6 липня, 2 листопада і 12 листопада.

Відомі люди

Відомі тезки Артема – авіаконструктор Мікоян, журналіст Боровик, музичний критик Троїцький, блогер і веб-дизайнер Лебедєв.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *