Значення імені Арсеній, походження, характеристика

Значення імені Арсеній

Ім’я Арсеній означає «мужній», «піднесений», «чоловічий».

Походження імені Арсеній

Арсеній – російське чоловіче ім’я грецького походження. Згідно з дослідженнями, походження імені Арсеній пов’язано з грецьким ім’ям Арсениос, що означає «зрілий», «чоловічий», «чоловік».

Характеристика імені Арсеній

Маленький Арсеній зазвичай буває слухняним і сором’язливою дитиною. Він добре вчиться, не доставляє батькам багато клопоту. Арсеній спілкується з багатьма дітьми, але до вибору одного відноситься дуже серйозно. Хоча хлопчик і доброзичливий, але в дружбі рідко буває безкорисливий. З раннього дитинства Арсеній проявляє увагу до рослин, собакам, кішкам. Любить грати з домашніми тваринами, але в той же час лінується за ними доглядати. Взагалі, Арсеній воліє робити те, що йому хочеться. З-за цього може і прибрехати, не сказати всю правду. Тому часто потрапляє в неприємні, безглузді ситуації, які сам собі створює.

Згідно характеристиці імені Арсеній, чоловік із таким ім’ям не завжди здатний постояти за себе. Для цього йому не вистачає рішучості. Тому він намагається триматися якомога далі від бурхливого життя.

М’який, душевний Арсеній завжди оточений друзями і знайомими. Тільки серед друзів він стає життєрадісним і впевненим у собі. У всьому іншому він часто пускає справу на самоплив, що іноді призводить до повного нерозуміння реального стану речей.

Але дуже багато чоловіки з ім’ям Арсеній досягають в житті багато чого. Просто їм потрібно ще в юності зрозуміти, що слід розвивати в собі твердість і рішучість. Придбавши ці якості, та доповнивши їх своєю душевністю, вони можуть домогтися значних успіхів.

Арсеній акуратний, товариський, працьовитий. Головне, що може йому перешкодити в просуванні вперед – впертість.

Для сімейного життя Арсеній шукає просту, невибагливу жінку. Він не є прикладом ідеального чоловіка. Якщо Арсенію не хочеться щось робити, кудись їхати, він придумає найфантастичнішу причину, щоб уникнути цього.

Характеристика імені Арсеній також залежить від того, в який час він з’явився на світло.

«Весняні» Арсенія відрізняються акуратністю, працьовитістю, ощадливістю, хитрістю.

Народжені влітку – малоразговорчивы, якщо і зроблять кар’єру, то зазвичай з допомогою батьків.

Арсенія, народжені восени, часто повторюють долю своїх батьків.

«Зимові» Арсенія – вперті, сміливі у вчинках, винахідливі.

Сумісність імені Арсеній

Ім’я Арсеній вдало поєднується з по батькові Кирилович, Аркадійович.

Хороша сумісність імені Арсеній з такими жіночими ім’я – Людмила, Лада, Зінаїда, Діна, Алла, Пекла.

Іменини

Православні іменини у Арсенія:

  • Лютий – 1,19, 28;
  • Березень – 13, 15;
  • Травень – 12, 21;
  • Червень – 25;
  • Липень – 15, 25;
  • Серпень – 13;
  • Вересень – 6, 10, 12;
  • Листопад – 10, 19;
  • Грудень – 3, 26.

Відомі люди

Відомі люди, які носять ім’я Арсеній, – Арсеній Мещерський, Арсеній Тарковський, граф Арсеній Закревський, Арсеній Ларіонов, Митрополит Арсеній.