Важливо

Значення імені Аріна, походження, характеристика

Значення імені Аріна

Ім’я Орися в перекладі з грецької мови означає «спокій», «мир».

Походження імені Аріна

Існує дві версії походження імені Аріна: грецька і слов’янська. За першою версією Аріна походить від імені Ірина, яка, в свою чергу, походить від імені давньогрецької богині миру – Эйрены. За іншою версією ім’я Орися походить від давньослов’янського Ярина, яке є похідним від Ярило, так звали головного бога в слов’янській міфології.

На Русі в середні століття ім’я Орися було дуже поширене серед простих людей і купців, а ось в дворянському стані більше вживалося ім’я Ірина.

Характеристика імені Аріна

Маленька Орися – дуже самостійна дитина, яка прагне до особистої незалежності. Зовні дівчинка схожа на батька, а от душею вона копія матері. Аріна зростає замкнутою дитиною, так би мовити, собі на думці. З боку вона може здатися дещо наївною і простою, але насправді це не так: зовні нерасторопная і дурна вона легко вивчає все нове і може перевершити в цьому своїх однолітків. Тому в школі Аріна добре вчиться сама і допомагає в цьому іншим. Вона із задоволенням спілкується з однокласниками, при цьому їй все одно з ким дружити: з дівчатами або хлопцями. Аріна захоплюється спортом, зокрема любить заняття плаванням. Із задоволенням береться за домашнє рукоділля: в’язання, шиття. Аріні подобається малювати.

Характеристика імені Аріна показує, що це розважлива жінка, яка може володіти собою, ніколи не діє спонтанно, а завжди продумує наслідки своїх вчинків. Аріна знає, чого вона хоче і повільно, але впевнено йде до наміченої мети.

Професійно Аріна може реалізувати себе як керівник, викладач, дизайнер, модельєр, перукар, касир, медсестра. Її розвинена інтуїція дозволяє їй відчувати настрій співрозмовника, що робить Аріну чудовим психологом від народження.

Сумісність імені Аріна

Аріна є дуже влюблива натура, вона постійно в пошуку свого ідеального чоловіка. При цьому вона ніколи не втрачає голову від любові, а завжди кілька обачливо дивиться на відносини. Можливо, тому чоловіки вважають її дещо відстороненою і «прохолодною». Коли Орися знайде свого чоловіка, вона стане вірною дружиною і дбайливою матір’ю. У вирішенні всіх сімейних питань Аріна буде покладатися на свого чоловіка, так як бути лідером не її доля. Вона більш охоче присвятить себе вихованню дітей і створення домашнього затишку.

Ідеальна сумісність імені Орися з чоловіками, чиї імена Едуард, Степан, Сергій, Микола, Леонід, Іван, Петро, Борис, Андрій, Олександр.

Іменини

Православні іменини:

  • 26 лютого;
  • 7 березня;
  • 29 квітня;
  • 18, 26 травня;
  • 10, 17, 22 серпня;
  • 1 жовтня.

Відомі люди

Відомі жінки з ім’ям Аріна: Шарапова (телеведуча журналіст), Алейнікова (актриса), Мартинова (фігуристка), Махова (телеведуча), Родіонова (тенісистка) і звичайно Аріна Родіонівна – няня поета Олександра Пушкіна.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *