Важливо

Значення імені Анжеліка, походження, сумісність

Значення імені Анжеліка

Значення імені Анжеліка – ангельська.

Походження імені Анжеліка

Походження імені Анжеліка латинське, від слова «ангелос» – посланник Бога, ангел, вісник.

Зменшено-лагідний варіант імені: Анжела, Аня, Ліка, Ліїна, Енджі.

Родинні імена: Анджеліна, Анжела, Ангеліна.

Характеристика імені Анжеліка

У дитинстві Анжеліка спокійна і врівноважена. Їй подобаються тихі ігри, вона любить допомагати батькам, слухняна.

В молодості вона яскраво проявляє свою індивідуальність, часто веде себе скандально. З віком характер Анжеліки зазнає зміни. Вона вчиться стримувати себе, стає більш чутливою.

Характеристика імені Анжеліка – особистість пихата, жорстока, самолюбна. Вміє постояти за себе, відстояти свою точку зору. Зовні Анжеліка здається серйозною, суворої і сухуватою, але в глибині душі вона уважна і чуйна.

Анжеліка дуже красива і чарівна. Але, незважаючи на тлумачення імені, має далеко не ангельським характером. Вона самолюбний, прагне до саморозвитку, розумна. В ній присутня загадковість. Анжеліка володіє сильною волею, уміє володіти собою.

Володарка цього імені любить плести інтриги, пліткувати. Вона надмірно емоційна і самолюбний.

Її вимоги до вибору супутника життя досить високі, вона шукає гідного чоловіка. Від чоловіка чекає духовної близькості і розуміння. Анжеліку дратує нехтування почуттями і неуважність. Вона не переносить грубості, дуже обидчива. Анжеліка – людина настрою, темпераментна і пристрасна особистість. Чоловік обожнює Анжеліку. Вона чудова мати і дружина, хороша господиня. Сімейне життя зазвичай складається вдало.

Анжеліка, народжена взимку, зазвичай обережний, замкнута, недовірлива.

«Осіння» Анжеліка – занадто задумчива, серйозна, небагатослівна. Ім’я вдало поєднується з по батькові: Вікторівна, Михайлівна, Сергіївна, Андріївна, Денисівна Олександрівна, Григорівна, Олексіївна. Може стати директором, перукарем, стюардесою кравчинею.

«Річна» Анжеліка – романтична, загадкова.

Анжеліка, народжена навесні, зваблива і пленительна. Може працювати журналісткою, педагогом, драматичною актрисою, критиком. Ім’я підходить до батькові: Борисівна, Леонідівна, Богданівна, Максимівна, Христино, Романівна, Русланівна.

Сумісність імені Анжеліка

Вдала сумісність імені Анжеліка з Віктором, Валентином, Володимиром, Олексієм. Шлюб з Дмитром, Ігорем, Владиславом, Анатолієм, швидше за все, буде невдалим.

Іменини

Анжеліка святкує католицькі іменини 15 липня, 29 червня, 21 жовтня.

Відомі люди

Відомі люди з ім’ям Анжеліка: Крилова Анжеліка (російська фігуристка), Анжеліка Варум (російська співачка), Анжеліка Немає (оперна співачка), Анджеліка Каталані (оперна співачка в Італії), Анхелика Арагон (мексиканська кіноактриса), Анжеліка Х’юстон (американська актриса), Анжеліка Ионатос (співачка, поетеса), Анжеліка Неволіна (Заслужена артистка РФ), Попроцкая Анжеліка (кіноактриса), Тіманіна Анжеліка (синхроністка, чемпіонка Європи).

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *