Важливо

Значення імені Анжела, походження, сумісність

Значення імені Анжела

Ім’я Анжела означає «ангел», «посланець», «вісник».

Походження імені Анжела

Анжела – російське жіноче ім’я, що має грецькі корені. Походження імені Анжела пов’язане з чоловічим позднелатинским ім’ям Анжелюс, яке походить від грецького слова «ангел» і перекладається як «вісник», «посланець».

Характеристика ім’я Анжела

У дитинстві Анжела зазвичай буває спокійним, врівноваженим дитиною. Вона не любить галасливі компанії однолітків, вважаючи за краще грати на самоті. Дівчинка слухняна і покладиста, не доставляє батькам особливих клопотів. У школі Анжела рідко буває відмінницею, але намагається не відставати у навчанні.

Зазвичай Анжела привертає до себе погляди чоловіків, так як володіє яскравою красою. У цій дівчині є щось незрозуміле, загадкове, інтригуюче людей. Але вона ніколи не прагне скористатися своєю зовнішністю. Анжела вважає, що головні її переваги – це розум, логічне мислення, професіоналізм.

Анжела завжди ставить перед собою життєві цілі, до яких наполегливо прагне. При цьому вона може проявити егоїзм, самолюбство.

Згідно характеристиці ім’я Анжела, дівчина з таким ім’ям завжди намагається чудово виглядати стильно одягається. Багато хто вважають її холодною, зарозумілою. Але це не так. Вона дружелюбна з людьми, які мають чисті наміри, привітні. Але дуже не любить тих, хто проявляє лицемірство, веде двозначні розмови. З такими людьми вона перериває спілкування, намагається максимально ізолюватися від них.

Як правило, Анжела – сильна жінка, яка не боїться труднощів. Вона воліє справлятися з проблемами самостійно, без допомоги близьких і оточуючих. Причому, чуйна і жаліслива дівчина завжди готова прийти на допомогу іншим людям.

Незважаючи на зовнішню холодність, Анжела досить емоційна й чутлива жінка. Але вона прагне контролювати свої емоції, не випускаючи їх на людях.

В характеристиці ім’я Анжела вказується, що дівчина з таким ім’ям часто вибирає творчу професію. Вона може стати прекрасним музикантом, художником, письменником. Нерідко дівчина знаходить своє покликання в професії дизайнера, стиліста, моделі.

Анжела зазвичай довго вибирає собі чоловіка, тому заміж виходить пізно. Її сімейне життя найчастіше складається успішно. Заради сім’ї жінка може залишити роботу, із задоволенням займаючись домашнім господарством. Анжела дуже важко переживає зраду чоловіка. Дізнавшись про невірність, жінка може навіть захворіти.

Сумісність імені Анжела

Ім’я Анжела добре поєднується з по батькові Василівна, Федорівна, Тарасівна, Микитівна, Ігорівна Андріївна Олександрівна.

Вдала сумісність імені Анжела з такими чоловічими іменами: Юліан, Федір, Тарас, Остап, Микита, Ігор, Андрій, Олександр.

Іменини

Православні іменини у Анжели:

  • серпень – 10;
  • листопад – 26, 20.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Анжела: Анджела Картер, Анджела Девіс, Анжела Моліна, Ангела Меркель, Анжела Війера.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *