Важливо

Значення імені Ангеліна, походження, сумісність

Значення імені Ангеліна

Ім’я Ангеліна означає «вісниця», «подібна до ангела».

Походження імені Ангеліна

Ангеліна – російське жіноче ім’я, що має грецькі корені. Походження імені Ангеліна пов’язане з латинським чоловічим ім’ям Ангелиус. У перекладі з грецької воно означає «подібна до ангела», «вісниця», «посланець».

Характеристика імені Ангеліна

Маленька Ангеліна часто живе у вигаданому світі, в якому панує гармонія, любов і спокій. При цьому в реальному житті дівчинка може бути дратівливою, досить впертою, свавільної. Зазвичай вона намагається всіма командувати, навіть мамою. Якщо хто-то їй не підпорядковується, Ангеліна дуже дратується. Все це, звичайно ж, не сприяє зростанню числа друзів. В школу дівчинка ходить неохоче, вчиться посередньо, так як не виявляє особливого інтересу до отримання знань.

Подорослішала Ангеліна самостійно займається своїм вихованням і розвитком. Зазвичай дівчина вибирає певну галузь знань, яка їй цікава, і вивчає її. Вона дуже самостійна, сподівається лише на свої сили. Це пов’язано з тим, що Ангеліна боїться комусь довіряти. Вона впевнена, що ніхто не знає її краще, ніж вона сама, тому нічиї поради їй не потрібні.

Згідно характеристиці імені Ангеліна, дівчина з таким ім’ям у молоді роки часто буває справжнім борцем за правду. Вона може робити безліч спроб змінити світ. І як буває розчарована, коли розуміє, що ці зміни не потрібні нікому, крім неї самої! З віком у Ангеліни настає прозріння. Вона не відмовляється від своїх ідеалів, але вже бачить всю безперспективність спроб зміни навколишнього світу.

Часто Ангеліна знаходить себе в творчих професіях. Вона може зробити кар’єру в професії художника, музиканта, балерини, актриси, письменниці. З Ангеліни нерідко виходять успішні журналісти, фоторепортери.

Як зазначається в характеристиці імені Ангеліна, дівчина з цим ім’ям вміє любити. Вона приваблює чоловіків надзвичайної сексуальністю, яка, як правило, не є показною. Ангеліна належить до тих жінок, яких чоловіки пам’ятають усе життя. При цьому для Ангеліни сімейні відносини завжди будуть на першому місці. Ця жінка прагне створити затишне сімейне гніздечко з чоловіком, який буде відповідати на її почуття. Ангеліна зазвичай стає прекрасною господинею і люблячою матір’ю, діти якої завжди доглянуті і добре виховані.

Сумісність імені Ангеліна

Ім’я Ангеліна вдало поєднується з по батькові Андріївна, Іванівна, Марківна, Ігорівна, Дмитрівна, Едуардівна.

Хороша сумісність імені Ангеліна з такими чоловічими іменами: Борис, Андрій, Олексій, Георгій, Віктор, Валерій, Володимир, Павло, Петро, Ігор, Данило, Семен.

Іменини

Православні іменини у Ангеліни:

  • Липень – 1, 14, 30;
  • Серпень – 12;
  • Вересень – 12;
  • Грудень – 10, 23.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Ангеліна: Ангеліна Сербська, Ангеліна Вовк, Ангеліна Чернова, Ангеліна Буличова.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *