Значення імені Андрій, сумісність, походження

Значення імені Андрій

Ім’я Андрій означає хоробрий, мужній.

Походження імені Андрій

Походження імені Андрій від грецького слова “андрос” – чоловік, чоловік. Ім’я Андрій має свої різновиди у різних народів: Анрі – у французів, Ондрей – у словаків, Андріян – у молдован.

Характеристика імені Андрій

Він йде по життю, посміхаючись і граючи. Андрій дуже великодушний. Він намагається бути таким, яким його хочуть бачити оточуючі: вірний друг, лагідний син, полум’яний коханий, надійний глава сім’ї, відмінний працівник або студент. Характер у Андрія нестійкий. Він може здаватися простіше, ніж є насправді. Так, якщо людина йому неприємний або небезпечний, Андрій змінюється до невпізнання і перетворюється в супротивника! Сердити Андрія не варто – це може погано скінчитися. Андрії в поєднанні з по батькові Олегович, Ігорович Олександрович мають непростий характер і важкі в спілкуванні, самовпевнені.

Характеристика ім’я Андрій – винахідливість, завзятість, розвинений інтелект. У суспільстві Андрій так бажає домінувати, що при виборі засобів часто втрачає почуття міри.

Народжені взимку Андреї тягнуться до мистецтва. Серед Андріїв часто зустрічаються актори, режисери, художники, співаки.

В підлітковому віці серед своїх однолітків Андрій нічим не виділяється. Але потім виявляється, що в житті він досяг успіху набагато більше інших. Начальник Андрія завжди цінує. Він раціональний, запаслися, відповідальний і розумний.

Андрії, народжені восени, домагаються успіхів у сфері природничих наук, щасливі в бізнесі. Старші колеги поблажливо ставляться до Андрія, а ті, хто молодший, чекають від нього сюрпризів. Він непередбачуваний і імпульсивний. Невідомо, що в наступну хвилину може прийти в голову Андрію. Удачливі бізнесмени – Дмитриевичи, Олексійович, Николаевичи.

У відносинах з жінками непостійний. Андрій може легко зізнатися в любові одній дівчині, а на наступний день пройти мимо з іншою.

Сумісність імені Андрій

Жениться Андрій на чуттєвої і красивої дівчини, при цьому її внутрішній світ його не цікавлять. Андрій ігнорує поради знайомих і родичів у виборі супутниці життя. Він високої думки про себе, вимагає до себе уваги, егоїстичний. У своїх вчинках Андрій буває непередбачуваним. Наприклад, може несподівано зробити дорогий подарунок дружині, але при цьому влаштувати скандал з приводу дріб’язкової покупки.

Хороша сумісність імені Андрій з Єлизаветою, Оленою, Клавдією, Іриною, Наталею, Ларисою, Марією, Людмилою. Несприятливий шлюб з Зоєю, Варварою, Кларою, Ольгою, Оксаною, Юлією, Софією.

Іменини

Православні іменини: 13 грудня (покровитель Андрій Первозванний), 17 липня (покровитель Андрій Боголюбський), 1 вересня (покровитель Андрій Стратилат).

Відомі люди

Відомі люди з ім’ям Андрій Андрєєв, Агассі, Анкудинів, Білий, Бабаєв, Буров, Бітів, Воронихин, Вознесенський, Гречко, Гончаров, Громико, Золотов, Заблудовський, Курбський, Караулів, Колмогоров, Козирєв, Макаревич, Мягков, Миронов, Нікольський Миколаїв, Платонов, Рубльов, Старостін, Цукрів, Тарковський, Тропілло, Тихонов, Туполєв, Яхонтов, Ешпай.