Значення імені Амір, походження, характеристика

Значення імені Амір

Значення імені Амір перекладається з арабської мови як «начальник», «розпорядник». У перекладі з татарської – «повелевающий принц», в Пакистані це ім’я «благополучний», в перекладі з єврейської – «верхівка дерева».

Походження імені Амір

За однією з версій походження імені Амір вважається, що воно бере початок від слова «емір» – глава держави, принц, володар. За іншою версією ім’я походить з арабської мови. Ім’я Амір мусульманське, арабське, пакистанське і єврейське.

Характеристика імені Амір

Згідно характеристиці імені, Амір схожий на свого батька, він з дитинства копіює його поведінку. А якщо хлопчик росте без батька, то починає наслідувати старшому братові або дідуся. Він з самого раннього віку тягнеться до старшим чоловікам, йому необхідно чоловіче виховання. Складний характер хлопчика підвладний тільки твердою чоловічій руці.

Маленький Амір зростає активним і енергійним дитиною. Добре розвивається розумово і фізично. Часто буває неслухняним, примхливим і навіть кілька жорстоким.

За характером Амір трохи сором’язливий, любить проводити час на самоті, йому не подобається, коли хтось порушує його особистий простір. Зовні він виглядає практичним і прагматичним людиною, але внутрішній світ Аміра таїть в собі романтичність, чутливість і миролюбність. Він завжди прийде на допомогу, вміє зрозуміти суть проблеми і позбавляється від причини, а не від наслідків.

Такий суперечливий характер Аміра підкреслює його яскраву індивідуальність. Він ніколи не буде жертвувати своїми інтересами заради примарних ідеалів. Ця людина твердо стоїть на ногах і в будь-якій ситуації знає свою вигоду.

Ім’я Амір повною мірою розкриває сутність східного чоловіка, символізує відвагу і мужність. Він наполегливий, сміливий і енергійний. Загострене почуття справедливості не дозволить йому здійснити підлий вчинок або обманювати кого-небудь. Цій людині можна беззастережно довіряти і бути впевненим, що він не зрадить ніколи. Амір чесний і щедрий чоловік, який користується незаперечним авторитетом. Цілеспрямований, вимогливий і енергійний, він може стати хорошим керівником. Він вимогливий не тільки до оточуючих, але і до себе.

Схильність командувати може служити причиною сварок і конфліктів в сімейному житті. Він буде трепетно ставитися до своєї дружини, але не перестане проявляти свій авторитет. Для дітей Амір стане прекрасним турботливим батьком.

Чоловік з цим ім’ям відкритий для оточуючих, самодостатній, неординарний і розважливий. Носія імені Амір притаманне честолюбство, марнославство і деяка цинічність.

Амір може стати філософом, вченим або релігійним діячем.

Сумісність імені Амір

Світові підходить по батькові Рустамович.

Для створення сім’ї хороша сумісність імені Амір з іменами Мілана, Каріна, Маліка, Марина, Софія. Менш вдало складатимуться відносини з Антоніною, Катериною, Надією, Аміною, Ельвірою, Яною і Еліною.

Іменини

День ангела Амір святкує 9 лютого, 1 квітня і 30 жовтня.

Відомі люди

Це ім’я прославили зірка індійського кіно Аамір Кхам, боксер Амір Хан Заб Джуда.