Важливо

Значення імені Аміна, походження, характеристика

Значення імені Аміна

Ім’я Аміна означає «спокійна», «вірна», «надійний», «гідна».

Походження імені Аміна

Походження імені Аміна арабське. Так звали матір Пророка Мухаммеда.

Характеристика імені Аміна

Ім’я Аміна ідеально підходить дівчаткам, народженим під наступними Знаками Зодіаку: Телець, Терези, Риби, Діва, Рак.

Маленька Аміна – рухлива і зібрана дівчинка. Якщо їй щось потрібно, вона буде наполегливо домагатися свого. На компроміси йде рідко. У дівчинки аналітичний склад розуму, тому всі свої вчинки та їх наслідки вона прораховує наперед. З боку Аміна здається неприступною, тоді як насправді вона компанійська людина і легко знаходить спільну мову з незнайомими людьми. Аміна дуже ранима і тонко відчувають натура. Навіть незначна неприємність, що трапилася з дівчинкою, може стати причиною довготривалого поганого настрою.

Характеристика імені Аміна показує, що це порядна і надійна людина, на якого завжди можна покластися. Вона ніколи не пройдемо повз людину в біді, завжди постарається допомогти в міру своїх сил. Іноді оточуючі зловживають цими душевними якостями Аміни.

Як співробітник, Аміна буде незамінна в кожному колективі. Вона зможе реалізувати себе в будь-якій професії, оскільки володіє неабияким інтелектом, гарною освітою і ерудицією, при цьому відрізняється високою працездатністю. Аміна честолюбна, тому прагне піднятися вгору по кар’єрних сходах. У цьому їй допомагають її видатні здібності, наполегливість, працьовитість та інтуїція. Аміна вміє вірно оцінювати ставлення до себе з боку колег і начальства.

Дуже часто Аміна заводить домашня тварина: собаку, кішку, хом’ячка, папужки, але приділяти своїм вихованцям достатньо уваги у неї не виходить, так як всі її вільний час присвячено роботі.

Незважаючи на те, що у Аміни вибуховий характер, підвищена ранимість і уразливість, що оточують її люблять, так як вона комунікабельна, вміє прощати, не злопамятна, добросердечна, проста у спілкуванні, володіє почуттям гумору.

Сумісність імені Аміна

Аміні необхідні любов і розуміння. Але з-за того, що робота для неї на першому місці, дівчина рідко буває щаслива в шлюбі. Тільки якщо Аміна зустріне свого єдиного чоловіка, вона повністю змінить спосіб життя так, як це буде завгодно її обранця. З Аміни виходить хороша домогосподарка, свої домашні обов’язки вона виконує вміло і сумлінно.

Найкраща сумісність імені Аміну з чоловіками, чиї імена Серпень, Рустам.

Ім’я Аміна підійде дівчинці з по батькові Вальтеровна, Ахмедовна, Алиевна.

Іменини

Іменин у Аміни немає.

Відомі люди

Відомі жінки з ім’ям Аміна:

  • Вадуд (професор вивчення ісламу, перша жінка-імам);
  • Заріпова (гімнастка, чемпіонка світу);
  • Паша кизи Дильбази (азербайджанська танцівниця, хореограф);
  • Фигарова (джазовий композитор і піаніст);
  • Гудвін (піаністка);
  • Умурзакова (актриса кіно і театру).

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *