Важливо

Значення імені Амелія, походження, характеристика

Значення імені Амелія

Ім’я Амелія означає «працьовита», «почесна».

Походження імені Амелія

Амелія – жіноче ім’я, яке має німецьке коріння. Походження імені Амелія пов’язано з древнегерманским словом, що означає «праця», «почесна», «працьовита».

Характеристика імені Амелія

Маленька Амелія часто буває улюбленицею всієї родини. Дівчинка дуже відповідальна, старанна, исполнительна. Але її важко змусити робити те, що вона не хоче. Домогтися чого-небудь від Амелії можна тільки переконанням: покарання або сила результату не дадуть. З ранніх років дівчинка стає маминою помічницею, особливо на кухні. При цьому часто у неї виявляються здібності до найрізноманітніших видів спорту. Дівчинка ні в чому не поступається хлопчакам, компанію яким віддає перевагу девчачьим посиденьок. Амелія користується авторитетом серед ровесників. Вона дуже чуйна, завжди може дати мудру пораду.

Зазвичай у Амелії добре розвинена інтуїція. А разом з аналітичним складом розуму, розвиненим почуттям боргу і сильною волею це дозволяє дівчині досягати багатьох цілей в житті. До того ж Амелія – досить хороший психолог, який може зазирнути у приховані куточки душі людини. Завдяки всьому цьому, їй часто вдається уникнути помилок і зробити правильний вибір, у тому числі, і друзів.

Згідно характеристиці імені Амелія, дівчина з таким ім’ям часто на перший погляд здається втіленням терпіння і покірності. Подібне враження абсолютно оманливе. Амелія вміло ним користується, в потрібний момент демонструючи наполегливість і твердість.

Амелія вимоглива не тільки до оточуючих, але і до себе. При цьому вона не переносить брехня, плітки. Жінка ніколи не буде брати участь в «перемывании кісточок» спільним знайомим. До того ж, вона воліє бачити в оточуючих тільки хороше, і не помічати нічого поганого.

Майбутню професію Амелія зазвичай вибирає ще в ранній юності і неухильно прямує до її отримання. Для неї добре підійде професія педагога, медичного працівника, особливо педіатра, працівника в області радіоелектроніки. Нерідко Амелія стає професійною спортсменкою.

Як вказується в характеристиці імені Амелія, дівчина з цим ім’ям, як правило, досить пізно виходить заміж. Вона терпляче чекає зустрічі зі своїм «прекрасним принцом». І за це, найчастіше, доля винагороджує. Сімейне життя Амелії, як правило, щаслива і спокійна. Вона стає неконфліктною, вірною дружиною і хорошою матір’ю.

Сумісність імені Амелія

Ім’я Амелія вдало поєднується з по батькові Антонівна, Сергіївна, Віталіївна, Олеговна, Михайлівна, Робертівна, Максимівна, Леонідівна, Вікторівна.

Хороша сумісність імені Амелія з такими чоловічими іменами: Гліб, Фелікс, Єрофей, Річард, Нестор, Максим.

Іменини

Православні іменини у Амелії не існують. Католицькі іменини Амелія відзначає 30 березня і 10 липня.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Амелія: Амелія Вега, Амелія Орлеанська, Амелія Ергарт, Амелія Лейхтенберзька.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *