Значення імені Альона, сумісність, походження

Значення імені Олена

Ім’я Олена означає «сонячна», «одухотворяє».

Походження імені Олена

Олена – російське жіноче ім’я давньогрецького походження. Існує багато версій походження цього імені. Приголосної основний з них, ім’я Олена перекладається з давньогрецької мови як «сяюча», «сонячна», «притягує», «одухотворяє». Крім того, походження імені Олена пов’язують з ім’ям Олена, як його нецерковний, народний варіант. Також деякі дослідники вказують, що ім’я Олена – жіночий варіант імені європейського Алан.

Характеристика ім’я Олена

У дитинстві Олена дуже любить казки. Але не тільки слухати або читати. Дівчинка часто представляє себе героїнею цих казок, що, звичайно ж, розвиває її уяву, збагачує внутрішній світ. Олена зростає трохи замкнутою дитиною, яка розкривається тільки в добре знайомому колективі. Вона добра дівчинка, яка може підібрати на вулиці покинуте кошеня, але у неї не досить твердості, щоб не дозволити батькам викинути його на вулицю.

В юності Альона на перший погляд здається соромливою, замкнутою. Але при більш близькому знайомстві видно, що дівчина дружелюбна і життєрадісна. Вона оптимістка і велика фантазерка.

Згідно характеристиці ім’я Олена, дівчина з таким ім’ям завжди має свою думку на різні речі і події. Завдяки цьому, вона помічає всі подробиці та тонкощі будь-якої справи, роблячи для себе правильні висновки.

Олену Часто називають людиною настрою. Якщо її образити, дівчина замикається в собі надовго. Але іноді буває досить одного слова, щоб до неї повернувся гарний настрій і колишнє дружелюбність.

Олена любить змінювати обстановку, подорожувати. Одноманітність стомлює її, змушує нудьгувати. Добрий і відкритий характер Олени не сприймає заздрості, помсти.

Як вказується в характеристиці ім’я Олена, дівчина з цим ім’ям цікавиться багатьма спеціальностями. Але ближче всього їй такі професії, як психологія, філософія, дизайн, археологія, економіка.

Досить часто Олена не поєднує кар’єру і сім’ю, а вибирає щось одне. Вона приваблює чоловіків своїм чарівністю, жіночністю. При цьому дівчина добре розбирається в чоловіках, що часто дозволяє їй правильно вибрати чоловіка. Домашнє господарство, пристрій побуту не дуже приваблюють Олену. Вона вважає за краще проводити вільний час в кінотеатрі, музеї. Але, в той же час, вдома у Олени завжди порядок і затишок.

Сумісність імені Олена

Ім’я Олена вдало поєднується з по батькові Вікторівна Миколаївна, Володимирівна, Андріївна, Анатоліївна, Юріївна.

Хороша сумісність імені Олена з такими чоловічими іменами: Дмитро, Ігор, Андрій, Костянтин, Роман, Захар, Станіслав.

Іменини

Православні іменини у Альони:

  • Січень – 28;
  • Червень – 3, 8;
  • Липень – 24;
  • Листопад – 12.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Олена: Альона Арзамасская, Олена Сідько, Олена Хомич, Олена Єгорова, Олена Свиридова, Олена Ахмадуліна.