Значення імені Алія, походження, сумісність

Значення імені Алія

Ім’я Алія означає «висхідна», «піднесене», «дорогоцінна».

Походження імені Алія

Алія – жіноче ім’я, що має арабське коріння. Походження імені Алія пов’язано з арабським словом, що означає «дорогоцінна». Також існує версія, згідно з якою ім’я Алія є жіночою формою арабського чоловічого імені Алі. В такому разі воно перекладається як «піднесена», «висхідна».

Характеристика імені Алія

У дитинстві Аля зазвичай виділяється серед однолітків веселою вдачею і життєрадісністю. Як правило, дівчинка володіє привабливою зовнішністю і рано це усвідомлює. Вона з ранніх років вміє з цього здобувати для себе вигоду. Зазвичай Аля обдарована від природи, але ось розвивати свої здібності і таланти дівчинці, як правило, лінь.

Доросла Алія часто буває щасливчиком долі. Правда, якщо довіряє своїй інтуїції і хоча б зрідка покладається на удачу. Але, нерідко, дівчина починає аналізувати події і складати плани на майбутнє, що не завжди дає позитивний результат.

Згідно характеристиці імені Алія, дівчина з таким ім’ям дуже часто прагне довести оточуючим свою неперевершеність. Вона твердо впевнена, що гідна вважатися самої красивою і жіночною. Іноді таке прагнення виглядає не дуже красиво, завдяки чому дівчина може потрапляти в дурні ситуації.

Алію не можна звинуватити в заздрісність і злопамятности. Але, можливо, це не від доброти душевної, а тому, що у неї часто буває погана пам’ять. Для цієї жінки характерні всілякі списки, замітки, нагадування, які вона завжди має під рукою.

Алія рідко ставить перед собою грандіозні, масштабні цілі. Вона зосереджується на побутових питаннях. Хоча, якщо б дівчина захотіла, з її завзятістю і везінням змогла б домогтися дуже багато чого.

В характеристиці імені Алія вказується, що дівчина з цим ім’ям нечасто прагне просуватися по кар’єрних сходах. Вона не дуже любить працювати, до того ж їй не потрібна зайва відповідальність. Для Алії, якщо вона все ж вирішить працювати, добре підійшла б професія письменника, науковця, мистецтвознавця.

У більшості випадків носій цього імені є несамостійною дівчиною. Тому чоловіки, як правило, вибирає солідного, заможного чоловіка, який здатний надати їй необхідний життєвий рівень. Якщо навіть Алія не буде його любити, для гармонійного сімейного життя їй буде досить почуття поваги до чоловіка. Жінка буде намагатися підтримувати антураж благополучної сім’ї. Тому її будинок завжди буде чистим і затишним, а діти – доглянуті і виховані.

Сумісність імені Алія

Ім’я Алія добре поєднується з по батькові Маратовна, Рашитовна, Равилевна, Сергіївна, Русланівна, Тагировна, Миколаївна, Айратовна, Іванівна, Алиевна.

Вдала сумісність імені Алія з такими чоловічими іменами: Михайло, Віктор, Олександр, Євген, Рашит, Алі.

Іменини

Православні іменини у Алії не існують.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Алія: Алія аль-Хуссейн, Алія Якубова, Алія Дана Хоутон, Алія Румянцева.