Важливо

Значення імені Аліса, походження, характеристика

Значення імені Аліса

Ім’я Аліса означає «з благородного стану», «благородного походження».

Походження імені Аліса

Аліса – жіноче ім’я, яке має кілька версій походження. Згідно з найпопулярнішою з них, це ім’я походить від короткої форми старофранцузької імені Аделаїда. Принесене в Англію, ім’я дещо змінилося і стало ім’ям Еліс. За іншою версією, походження імені Аліса пов’язано з ім’ям Елізабет, точніше з таким варіантом цього імені, як Еліна, Еліша. Також існує думка, що в основі імені Аліса лежить латинське слово «аліс», що означає «крила».

Характеристика ім’я Аліса

На перший погляд, Аліса – тиха, скромна, поступлива дівчинка. Однак за показною спокійною зовнішністю ховається сильний, вольовий характер, неабиякий інтелект. Ще в дитинстві проявляється воля Аліси, вона зазвичай верховенствует в дівочій компанії, до неї прислухаються подружки. Як один дівчина з таким ім’ям хороша і для жінок, і для чоловіків. У міру дорослішання у Аліси стає все більше друзів саме серед представників сильної половини людства.

Згідно характеристиці ім’я Аліса, дівчина з таким ім’ям досить розважлива, відстоює свої позиції і вміє сказати «ні». Вона часто приваблює своєю загадковістю, ніколи не розкривається з першого погляду. Для Аліси характерно поверхове мислення, увага до дрібниць. При цьому часто вона не вникає в суть речей, проблеми. Свої переживання дівчина з таким ім’ям не демонструє оточуючим. Часто її моральні принципи змінюються в залежності від оточення.

Кар’єра Аліси може успішно розвиватися як у жіночій, так і в чоловічій професії. Вона вважає за краще особливо не виділятися, просто сумлінно робить свою справу. Найчастіше Аліса обирає професію художника, архітектора або філолога.

Як зазначається в характеристиці ім’я Аліса, дівчина з таким ім’ям – хороша господиня, вміє і любить готувати, часто приймає гостей. Зазвичай Аліса має чоловіка з досить складним характером, їй доводиться докладати чималих зусиль для збереження миру в сім’ї. Вона дуже цінує сімейні відносини, проте, дорожить і своєю незалежністю. Прагматичність і ощадливість відносяться до основних якостей сімейних Аліс. Господарство дівчина веде ощадливо, воліє витрачати гроші тільки на дійсно необхідні покупки. Часто Аліса буває неймовірно бридлива.

Сумісність імені Аліса

Ім’я Аліса вдало поєднується з по батькові Ігорівна, Павлівна, Володимирівна, Вікторівна, Юріївна. Хороша сумісність імені Аліса з такими чоловічими іменами – Василь, Борис, Андрій, Михайло, Ігор, Володимир, Ерік, Едуард.

Іменини

Католицькі іменини Аліс:

  • Січень – 9;
  • Червень – 15;
  • Грудень – 16.

Відомі люди

Серед відомих людей з ім’ям Аліса – Аліса Фрейндліх, Аліса Гребенщикова, Принцеса Аліса, Аліса Мон, Аліса Озі, Аліса Колосова, Аліса Дре, Аліса Йоффе, Аліса Гессен-Дармштадтская, Аліса Хоффман.

One Comment

  1. Катя

    28/11/2015 at 19:48

    О, мои друзья дочь Алисой назвали

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *