Значення імені Аліна, походження, сумісність

Значення імені Аліна

Ім’я Аліна означає «велична», «чужа».

Походження імені Аліна

Аліна – російське жіноче ім’я, яке відбувається із західноєвропейських мов. Існує кілька версій походження імені Аліна. Згідно з однією з них, це ім’я перекладається з латини як «чужа», «інша». Деякі дослідники вказують на можливе скандинавське походження імені. У Скандинавії воно є похідним від Аделины, що означає «велична», «великодушна», «благородна». Також є версія, що ім’я Аліна походить від латинського жіночого імені Альбіна, яке можна перевести як «світла», «біла».

Характеристика Аліно

Маленька Аліна відрізняється від ровесників занадто зухвалим характером і впертістю. Вона самолюбний, не терпить ніяких заперечень, легко йде на конфлікти. Аліна краще почувається в компанії хлопчиків, але і там примудряється командувати. У шкільні роки вона конфліктує і з вчителями, і з батьками. Однак дівчинка вчиться добре, чому сприяє хороша пам’ять і можливість все «схоплювати на льоту».

З віком Аліна стає більш стриманою, вчиться не вступати в непотрібні конфлікти. Але якщо сварка їй не зможе нашкодити, дівчина не буде стримувати себе.

Згідно характеристиці Аліно, дівчина з таким ім’ям не відрізняється гнучкістю у відносинах. Вона часто висловлює те, що думає, і не завжди в м’якій формі. При цьому Аліна не терпить, якщо їй не підкоряються, роблять щось не так, як хоче вона. Звідси і постійні конфлікти з оточуючими, які вважають її не дуже приємною співрозмовницею.

Але є в Аліні і багато хорошого. Якщо вже вона з кимсь подружитися, то ця дружба буде зберігатися довгі роки. В такому випадку, дівчина по-справжньому прив’язується до подруги, готова завжди прийти на допомогу. Енергійна, вибухова Аліна зможе допомогти оточуючим впоратися з поганим настроєм, для неї не існує такого поняття, як депресія.

В характеристиці імені Аліна зазначається, що дівчина з цим ім’ям найчастіше обирає професію, яка вимагає завзятості в досягненні мети. Зазвичай Аліна має творчі здібності. Як правило, дівчина знаходить себе в професії інженера, журналіста, лікаря, актриси.

Аліни завжди привабливі для чоловіків, вони випромінюють неймовірну сексуальність і жіночність. Заміж зазвичай виходять пізно і найчастіше за того чоловіка, який готовий оточити їх турботою.

Сумісність імені Аліна

Ім’я Аліна добре поєднується з по батькові Павлівна, Володимирівна, Сергіївна, Костянтинівна, Львівна, Євгеніївна.

Вдала сумісність імені Аліна з такими чоловічими іменами: Віктор, Борис, Андрій, Олександр, Михайло, Євген, Володимир, Яків, Сергій, Петро, Олег.

Іменини

Православні іменини у Аліни:

  • Березень – 23;
  • Квітень – 26;
  • Травень – 29;
  • Червень – 14, 16;
  • Липень – 2;
  • Серпень – 4;
  • Вересень – 29.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Аліна: Аліна Шариго, Аліна Дюваль, Аліна Фернандес, Аліна Кабаєва Аліна Морадеи, Аліна Погосткина.