Значення імені Алевтина, походження, сумісність

Значення імені Алевтина

Ім’я Алевтина означає «відбиття», «чужа поганого».

Походження імені Алевтина

Алевтина – жіноче ім’я, яке має грецькі корені. Походження імені Алевтина пов’язане зі словами грецької мови, які переводяться як «відображення». Деякі дослідники вказують, що в залежності від перекладу, це ім’я може означати «чужа поганого» і «натирающаяся пахощами».

Характеристика імені Алевтина

Маленька Аля часто росте ніжним, трохи хворобливою дитиною. Зазвичай дівчинка відчуває велику прихильність до батька. З раннього віку у Алі проявляються здібності до мистецтва. Вона може займатися малюванням, музикою, вокалом.

З віком Алевтина стає нетерпимою до думки інших людей, категоричній в судженнях. У неї, як правило, багато знайомих, приятелів. Але справжніх друзів мало, так як завищена самооцінка дівчата не дозволяє їй зближуватися з іншими.

Алевтина не любить пліткувати з іншими жінками, якщо їй довірити таємницю, можна бути спокійним, що ніхто не дізнається секрет. Багато знайомі дівчата остерігаються її шпильок, тонкою іронією.

Згідно характеристиці імені Алевтина, жінка з таким ім’ям володіє яскравою, що запам’ятовується зовнішністю і голосом гучним. Владний голос цілком відповідає її характеру, який рідко відрізняється терпимістю і поблажливістю до недоліків оточуючих.

У старшому віці Алевтина воліє чоловіче товариство жіночому. Це пояснюється тим, що дівчина не виносить обговорень, пліток, які так характерні жіночим колективам. Вона все частіше в таких випадках виходить з себе, дратується. А так як конфліктує Алевтина зазвичай гучно, то конфліктні ситуації, як правило, перетворюються на справжні скандали.

Таким чином, Алевтині абсолютно не підходить на посаду керівника. Але, так як її помилково вважають твердою, незалежною, впевненою у собі, то часто призначають на керівні посади. Якщо колектив очолює Алевтина, через непомірною владність і зарозумілість власниці цього імені в ньому виникає безліч сварок і конфліктів. Для неї більше підходить професія музиканта, письменника, художника.

В характеристиці імені Алевтина зазначається, що дівчина з цим ім’ям дуже довго і ретельно вибирає собі чоловіка. У сім’ї вона часто намагається бути лідером. Якщо чоловік зможе вміло приборкати її норовистий характер, то отримає чудову дружину та відмінну мати своїх дітей.

Сумісність імені Алевтина

Ім’я Алевтина добре поєднується з по батькові Миронівна, Русланівна, Данилівна, Юріївна.

Вдала сумісність імені Алевтина з такими чоловічими іменами: Віктор, Андрій, Анатолій, Ганна, Петро, Іван, Тихон, Юрій.

Іменини

Православні іменини у Алевтини:

  • травень – 13, 24, 30;
  • червень – 2;
  • липень – 4, 29.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Алевтина: Алевтина Кесарийская, Алевтина Добриніна, Алевтина Олюнина, Алевтина Румянцева, Алевтина Федулова.