Важливо

Значення імені Альберт, походження, сумісність

Значення імені Альберт

Значення імені Альберт – «благородний блиск» в перекладі з давньогерманської мови мови.

Походження імені Альберт

Походження імені Альберт німецька, татарська, католицьке. Існує версія, що назва походить від латинського слова «білий». Ім’я Альберт широко використовується серед татар, було запозичене ними з європейських мов. Жіночий варіант імені – Берта, Альбертіна.

Характеристика імені Альберт

У дитинстві Альберт дуже розумний, активний хлопчик, любить грати в логічні та інтелектуальні ігри. Володіє відмінною інтуїцією, тому з легкістю виграє в таких іграх, як нарди і карти. Часто відсутність сили волі і лінощі заважають йому завершити розпочату справу. Разом з тим, Альберт відрізняється вмінням швидко приймати рішення і чудовою пам’яттю.

Характеристика імені Альберт – товариськість, буйна уява, сексуальність, сентиментальність, інтуїція.

Альберт добре вихований і завжди делікатний. Він легко контактує з людьми, може поговорити на будь-яку тему. Але сімейні стосунки і його особисті почуття – заборонена тема для розмови. Він хороший сім’янин, любить і пишається своїми дітьми.

Найчастіше Альберт вибирає непублічну і неяскраву професію. Його приваблює наукова діяльність, бухгалтерія, лікарська практика. У цих сферах він домагається успіхів.

Ім’я Альберт наділяє свого носія спокоєм і незалежністю. Воно припускає схильність до дотепності і впевненість у собі. Найчастіше Альберт є веселою, життєрадісною людиною. Він відрізняється здоровим самолюбством. Альберт йде до наміченої мети свій дорогою, не звертаючи уваги на думку оточуючих. Для нього характерний аналітичний склад розуму, а розважливість поєднується з романтизмом і схильністю до авантюр.

Альберт любить подорожі і читання. Володарі цього імені – прагматичні і допитливі чоловіки.

Альберт, народжений влітку, м’який, спокійний, намагається бути в тіні. Він, ніби соромиться привертати до себе увагу. «Зимовий» – природжений лідер.

«Весняний» – Альберт спокійний і ледачий.

Альберт, народжений восени, надійний, витриманий, хороший працівник.

Сумісність імені Альберт

Вдала сумісність імені Альберт з жінками по імені: Сабіна, Анфіса, Стела, Маргарита, Ангеліна, Мирра, Вікторія, Ядвіга, Інга, Альбіна. Неміцний шлюб з Веронікою, Раїсою, Уляною, Риммою, Василиною, Софією, Зоєю.

Іменини

Альберт святкує іменини:

  • Квітень: 5,8;
  • Червень: 3,20;
  • Липень: 8;
  • Серпень: 7;
  • Вересень: 12,25;
  • Жовтень: 26;
  • Листопад: 15,21;
  • Грудень: 29.

Відомі люди

Відомі люди з ім’ям Альберт: Альберт Ейнштейн (великий фізик), Альберт Великий (філософ), Адальберт Звитяжний (маркграф Австрії), Альберт II (король Бельгії), Альберт Майкельсон (фізик), Адальберт Ельзаський (герцог Лотарингії), Альбер Камю (філософ), Альберто Моравіа (письменник), Альберто Санчес (художник і скульптор), Альбрехт Дюрер (художник), Адальберто Лібера (архітектор).

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *