Значення імені Алан, походження, сумісність

Значення імені Алан

За однією з версій значення імені Алан – «стародавній слов’янин». Інші вважають, що Алан – «найвизначніший», треті – що ім’я походить від французького слова «згода», з четвертої версії ім’я Алан означає «красивий».

Походження імені Алан

Виходячи з великої кількості трактувань, складно визначити точне походження імені Алан. Можна напевно сказати лише те, що ім’я походить із сивої давнини. За основною версією воно пов’язане з древнім назвою племені аланів, які були предками сучасних осетинів.

Характеристика імені Алан

Маленький Алан росте дуже активним і жвавим хлопчиком. Йому досить важко контролювати власні емоції, він часто ображається або вередує. Це властивість характеру залишається з ним на все життя.

Згідно характеристиці імені, Алан зростає комунікабельним і дуже товариською дитиною. Він досить захоплива натура і завжди знаходить собі заняття до душі. При цьому Алан зовсім не прагне бути лідером, але користується авторитетом серед друзів. Він володіє даром переконання і здатністю залагоджувати конфлікти.

У Алана безліч талантів. У школі хлопчик з цим ім’ям володіє хорошими здібностями до навчання. Найбільша помітна схильність до гуманітарних наук. Він володіє музичними здібностями, спортивний і артистичний, дуже любить тварин.

Алан любить читати, особливо віддає перевагу наукової літератури та історичних книг.

Він вміє ставити перед собою цілі і йти до них чесним шляхом. Алан не здатний на підлий вчинок або зрада. Він завжди обдумує свої плани і дії, але іноді йому не вистачає здатності сконцентруватися на бажаному чинності частої зміни настрою.

Володар цього імені романтичний і мрійливий чоловік, якого легко образити. Він не виносить кпинів на свою адресу. Навіть простий натяк може стати причиною конфлікту.

Алан може стати хорошим журналістом або вибрати творчу професію, в якій доб’ється успіху. У будь-якій справі він стає хорошим фахівцем.

Сумісність імені Алан

Дуже хороша сумісність імені Алан з жіночими іменами Анастасія, Варвара, Анжела, Вероніка, Єва, Жанна, Євгенія, Каріна, Маргарита, Майя, Марина, Марта, Марія, Римма, Регіна, Уляна і Юлія. Міцний шлюб можливий з Олександрою, Валентиною, Анною, Вірою, Лідією, Надією, Любов’ю, Ніною, Софією, Ольгою і Тетяною. З жінками на ім’я Антоніна, Діна, Галина, Олена, Лариса, Людмила і Таїсія сімейні відносини можуть скластися менш вдало.

Іменини

Алан святкує іменини 14 жовтня, 25 і 27 листопада і в переддень Нового Року 31 грудня.

Відомі люди

Ім’я Алан прославили знамениті тезки льотчик-космонавт США Алан Бін, англійський математик Тьюринг, американський письменник Едгар Аллан По, англійський єгиптолог Алан Хендерсон Гардінер, англійський дитячий поет Алан Александер Мілн, Фельдмаршал Алан Френсіс Брук, англійський кінорежисер Паркер, актор Рікман, біоенергетик і екстрасенс Чумак.