Важливо

Значення імені Аделіна, походження, характеристика

Значення імені Аделіна

Ім’я Аделіна означає «благородна», «що походить із знатного роду».

Походження імені Аделіна

Аделіна – жіноче ім’я, яке має давньогерманської коріння. Походження імені Аделіна пов’язано з німецьким словом «adal», яке перекладається як «благородний». Це ім’я дуже поширене на європейському континенті.

Характеристика імені Аделіна

Ім’я Аделіна ідеально підходить дівчаткам, народженим під наступними знаками зодіаку: Риби, Лев, Овен, Терези, Водолій.

Маленька Аделіна – активний і рухливий дитина, навіть трохи неврівноважений. Дівчинка швидко розвивається, рано робить перші кроки. Аделіна емоційний і чутлива дитина. З оточуючими намагається бути лагідною і угодливой. Вона цурається своїх однолітків, так як боїться, що її можуть образити. Тому вона воліє грати з ляльками, займатися рукоділлям або допомагати по господарству мамі. Коли Аделіна подорослішає, у неї з’явиться ще одне улюблене заняття – читання. Найбільше дівчинці подобається фантастична і популярна література. У школі вона особливих успіхів не досягне: цьому завадять її скутість і надмірна скромність. Характеристика імені Аделіна говорить про те, що це невпевнена у собі людина, яка потребує підтримки старших.

В юнацькому віці Аделіна стає більш рішучою, але все одно залишається спокійною, сором’язливою, скромною. У неї є вокальні здібності: гарний голос і слух. Якщо розвивати їх, то Аделіна може стати співачкою. Також дівчинка любить займатися спортом, у неї є реальні шанси зробити спортивну кар’єру гімнастки, тенісистки або плавчині.

З Аделины виходить ідеальний працівник: вона пунктуальна, обов’язкова, акуратна, намагається не підвести колег і завжди виконати доручену справу. Але вроджена сором’язливість не дозволить їй зробити кар’єру: вона назавжди залишиться просто хорошим виконавцем.

Сумісність імені Аделіна

Зазвичай Аделіна кілька разів виходить заміж. До шлюбу вона кілька років зустрічається зі своїм обранцем, а потім тихо і непомітно для оточуючих розписується з ним. Сімейний союз у Аделины міцний. Її спокійний, витривалий і терплячий характер сприяє тому, що в будинку не буває сварок. Аделіна вірна і лагідна дружина, яка завжди підтримає свого чоловіка в скрутну хвилину. З народженням дітей її характер дещо зміниться, вона стане більш впевненою в собі, щоб ростити і оберігати своїх малюків.

У Аделины буде вдалий шлюб з чоловіками, чиї імена Євген, Пилип, Федір, Павло.

Найкраща сумісність імені Аделіна з по батькові Назарівна, Богданівна, Антонівна, Юріївна, Давидовна, Артемівна, Андріївна, Дмитрівна, Сергіївна, Павлівна, Ігорівна Вікторівна.

Іменини

Іменини у Аделины:

  • 2 вересня;
  • 20 жовтня.

Відомі люди

Відомі жінки з ім’ям Аделіна:

  • Патті (оперна співачка);
  • Гуссо (політик);
  • Адалис (письменниця, поетеса, перекладачка);
  • Джури (балерина);
  • Сотникова (фігуристка, чемпіонка Росії і світу).

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *