Важливо

Значення імені Адель, походження, характеристика

Значення імені Адель

Ім’я Адель означає «благородна», «незворушна», «благочестива».

Походження імені Адель

Адель – жіноче ім’я (в деяких країнах чоловіче ім’я), має давньогерманської коріння. Походження імені Адель пов’язано з німецьким словом, яке означає «побожна», «незворушна», «благородна».

Характеристика ім’я Адель

У дитинстві Адель буває спокійним, ласкавим дитиною, який відрізняється великою ранимістю. Дівчинка намагається всім догодити, ні з ким не зіпсувати відносин. Адель вважає за краще знаходитися осторонь від компанії однолітків, так як очікує від них підступів, образ. А ось з малюками дівчинка возиться з великою охотою. Також вона з ранніх років цікавиться рукоділлям, домашнім господарством, любить грати з ляльками. Адель, як правило, багато часу проводить за читанням книг. Особливо приваблюють її наукова фантастика і пригоди.

Доросла Адель залишається такою ж спокійною і соромливою, іноді навіть інфантильною. І якщо ніхто з оточуючих не допоможе їй стати більш сміливою, дівчина так і залишиться тихою і непомітною протягом усього життя.

Згідно характеристиці імені Адель, дівчина з таким ім’ям зазвичай має не багато подруг. Вона вибирає їх ще в дитинстві або юності і дуже дорожить такими відносинами. З часом подруги стають Аделі дуже близькими, вона бере активну участь у їхній долі, допомагає їм у всьому. Як правило, подруги відповідають дівчині тим же.

Адель часто користується заслуженою симпатією у людей, які її оточують. Її характер зазвичай виправдовує значення імені. Дівчині властива порядність, акуратність, пунктуальність. Кращі риси характеру Аделі проявляються в екстремальній ситуації. Вона вміє концентруватися, приймати єдино вірне рішення. Дівчина буде відстоювати свою думку в будь-якій справі, якщо твердо впевнена у правоті.

Завдяки вміння ладити з людьми, врівноваженого характеру, з Аделі може вийти прекрасний керівник. Але, як правило, дівчина не прагне до кар’єрного росту, тому, часто залишається хорошим виконавцем. Адель підходить професія стюардеси, моделі, педагога. Вона може досягти успіху в музичній творчості, спорті.

В характеристиці імені Адель вказується, що дівчина з цим ім’ям виходить заміж, найчастіше, після періоду тривалих відносин. З неї виходить прекрасна дружина, яка завжди буде вірною, відданою чоловікові, зможе підтримати його у важкій ситуації. Жінка дуже важко переносить зраду чоловіка. Піти від нього вона, можливо, і не вирішиться, але гармонійні сімейні стосунки будуть втрачені.

Сумісність імені Адель

Ім’я Адель добре поєднується з по батькові Олегівна, Робертівна, Романівна, Юріївна, Федорівна, Миколаївна, Ігорівна.

Вдала сумісність імені Адель з такими чоловічими іменами: Олексій, Роман, Михайло, Антон, Олександр, Микола.

Іменини

Православні іменини у Аделі не існують.

Відомі люди

Найбільш відомі люди з ім’ям Адель: Адель Шампанська, Адель Діксон, Адель Гюго, Адель Маркус.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *