Важливо

Зміцнення нігтів

Краса жіночих рук багато в чому визначається бездоганним станом нігтів. Однак під впливом таких факторів, як нестача вітамінів, стресові ситуації, неправильне застосування косметики, агресивну дію хімічних миючих засобів, порушується структура нігтів, вони слабшають, розшаровуються і набувають непривабливий зовнішній вигляд. Тому зміцнення нігтів є головною задачею, яку необхідно вирішувати для того, щоб вони завжди були міцними, здоровими і красивими.

Основні способи зміцнення нігтів, відновлення їх структури та забезпечення здорового зростання:

1. Включення до щоденного раціону харчування продуктів, багатих корисними для здоров’я нігтів вітамінами і мінералами (молоко та кисломолочні продукти, яйця, нежирні сорти м’яса, риба, горіхи, овочі та фрукти, продукти на основі желатину – желе та заливні). У зимово-весняний період – додатково прийом полівітаміннихкомплексів.

2. Використання рукавиць при домашніх роботах із застосуванням побутової хімії.

3. Живильні маски і ванночки для нігтів.

4. Лікувальний масаж нігтів від основи до кінчиків за допомогою пальців і в області кутикули м’якою щіточкою, обробленої дитячим або гліцериновим милом.

5. Парафінотерапія пальців рук в салоні або в домашніх умовах.

6. Запечатування нігтів в косметичному салоні, при якому на них наносяться препарати, що містять корисні вітаміни, мікроелементи та поживні речовини.

7. Регулярне (не рідше 1 рази в 2 тижні) нанесення манікюру. Відмова від обрізного і перехід на сухий європейський манікюр.

8. Використання тефлонової пилочки для нігтів замість металевої.

9. Застосування лікувальних лаків для зміцнення нігтів (при розшаруванні – лак з фруктовими кислотами, при ламкості – з кальцієм).

10. Використання рідини для зняття лаку, що не містить ацетон.

Також потрібно пам’ятати про те, що нігті періодично потребують відпочинку від косметики. Тому через кожні 5 днів носіння з лаком, залишайте їх на 2 дні незабарвленими.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *