Змінюємо колір волосся: як і чим — фарбування волосся

Виділяються 4 групи засобів для зміни кольору волосся:

До 1-ї групи належать освітлюючі і блондирующие барвники.

Використовується для отримання більш світлого відтінку або для видалення старої фарби і підготовки волосся до подальшого фарбування в більш світлий тон. Освітлення відбувається на 3-7 тонів.
Вплив окисленням. Реакція відбувається при взаємодії з окислювальним агентом за рахунок змісту деякого відсотка перекису водню. Фарба виходить стійкою, несмывающейся, легко закрашивающей сивину. За допомогою даної групи фарб натуральні кольори волосся освітлюються на 1-3 тони.

2-я група — це хімічні барвники, які містять аміак і змішуються з перекисом водню і використовуються для зафарбовування сивини і кардинальної зміни кольору волосся.

3-я група — тимчасові тонуючі фарбники для волосся. Фарби з даної групи досить м’які, не містять аміак і з-за цього натуральний пігмент освітлити не вийде. Такі фарби, як правило, служать для додання блиску волоссю і насичення природного відтінку волосся.
Оттенение. Зазвичай відтінкові фарби виготовляються у вигляді пінки або шампуню, на гелевій основі. Абсолютно нешкідливі, не проникають в структуру волосся, швидко змиваються.Такого фарбування волосся вистачає ненадовго, так як фарба не проникає глибоко у волосся.

4-я група — природні барвники, такі як хна, басма, а також до них відносяться чай, кава, ромашка, цибулиння. Природні барвники не шкодять волоссю, навпаки, сприяють їх оздоровлення, шовковистості і блиску. Вони не змінюють колір волосся кардинально, а лише надають волоссю певний відтінок.