Жіночий оргазм

Жіночий оргазм

Давно доведено, що жіночий оргазм має велику чутливу силу, ніж чоловічий. Однак проблема в тому, що часом досягнення оргазму є для жінки вкрай складним процесом.

Фактори, що впливають на жіночий оргазм

З фізіологічної сторони чоловічий організм влаштований дещо простіше, ніж жіночий. Під час сексуального контакту чоловік завжди може випробувати кінцеву точку задоволення. У його випадку оргазм завжди помітний і не може бути симулирован. Жінці для досягнення задоволення потрібно два фактора:

  1. Фізична готовність;
  2. Психологічна налаштованість.

Фізична готовність жінки до сексуального контакту досягається тільки шляхом симулювання ерогенних зон. Але, організм прекрасної половини людства влаштований настільки індивідуально, що у різних жінок ці зони можуть представляти собою зовсім різні ділянки тіла. Тому, чоловік деколи може просто не здогадуватися, «з якої сторони підійти до партнерки.

Якщо рішення фізіологічної проблеми в досягненні оргазму можна досягти шляхом довірчої бесіди, то з психологічною налаштованістю все набагато складніше. Жіночий оргазм завжди заснований на емоційному стані жінки, яке включає в себе такі чинники як внутрішня закомплексованість, довіра до партнера, впевненість в собі і т.д. В особливості проблема посилюється при наявності негативного сексуального досвіду і неправильному вихованні. Практично завжди дівчина вступає у свої перші близькі стосунки з чоловіком під впливом яскравою закоханості. На жаль, не рідко перша закоханість закінчується розчаруванням і глибокою душевною травмою. Із-за чого жінка підсвідомо переносить перший невдалий досвід на всі подальші стосунки.

Із-за чого у жінок виникають проблеми при досягненні оргазму

Якщо з психологічного боку все добре, жінка довіряє і кохає свого партнера, але оргазм залишається недозволеною розкішшю, можливо сексуальні проблеми ґрунтуються на фізіологічних порушеннях жіночого організму. Якщо під час статевого контакту жінка регулярно відчуває неприємні больові відчуття, це може свідчити про порушення мікрофлори піхви, опущеною матці, а також розвитку інфекційних захворювань.