Жіночий гороскоп за знаками Зодіаку

Жіночий гороскоп

Кажуть, що чужа душа – темний ліс. А якщо це жіноча душа, то осягнути її і зовсім неможливо. Але що ж робити тим, хто хоче зрозуміти, з ким має або збирається мати справу? Заглянути в жіночий гороскоп за знаками Зодіаку! Тут ви знайдете коротку інформацію про те, як проявляють себе прекрасні представниці різних сузір’їв в основних життєвих аспектах. Ви дізнаєтеся, якого стилю вони віддають перевагу, як ведуть себе в суспільстві, які якості демонструють в любові і інтимних відносинах, наскільки захоплені роботою, якими стають дружинами, господинями і матерями. Адже кожен знак Зодіаку – це цілий окремий світ, в якому правлять бал ті чи інші якості особистості, здібності, уподобання.

Так, Овни-жінки безпосередні і благородні, кокетливі і серйозні, неспокійні і розважливі, зосереджені на собі і кар’єрі, можуть обходитися без супутників життя, але віддані їм усією душею, частіше чоловіків свого знака знаходять щастя в шлюбі. Їхнє життя складається з суцільних змін.

Тельці-жінки жіночні, елегантні, обожнюють і тонко відчувають все красиве, органічно виглядають в самих вишуканих компаніях, люблять дорогі подарунки, ревниві, уперті, але вміють створювати гармонійну, теплу атмосферу.

Близнюки-жінки – дами незалежні, розумні, рухливі, цікаві співрозмовниці та компаньйонки. Мають багату «любовну біографію» і живуть мрією знайти ідеальну другу половину, для якої стають відмінними вірними помічницями.

Раки-жінки потайливі, соромливі, чутливі і чуттєві, знаходяться у владі Місяця і схильні «припливи» і «відпливи» гарного настрою, не схильні до світського способу життя.

Лев-жінка – натура імпульсивна, у всіх сенсах щедра, але вимоглива, що не знає компромісів, яка приваблює і одночасно відразлива чоловіків. Такі жінки пихаті, прагнуть до незалежності, але стають чудовими жінками й господинями.

Діва-жінка стримана і навіть холоднувата, особливо коли мова йде про кохання, надає величезне значення дотримання пристойності, прагматична, критична, але дуже цікава і легка в спілкуванні.

Ваги-жінка – сама люб’язність і чарівність, доброта, делікатність, врівноваженість. Ці дами не відчувають прагнення до бурхливої діяльності, важкуваті на підйом, хоча хочуть жити красиво і комфортно.

Скорпіон-жінка – незалежна і велелюбна, мстива і идеалистичная, раціональна і мистичная. В натурі цієї людини вживаються суперечливі якості і устремління, роблять її одночасно складною і привабливою.

Стрілець-жінка – прагнуть розвиватися духовно особи, вічні учениці і дослідниці одночасно. Насилу вибудовують міцні відносини в силу незалежності, але для близьких є справжньою знахідкою.

Козеріг-жінка не ставить перед собою простих цілей і не шукає легких шляхів. Не схильна до пристрастей, емоційним сплескам, її голова завжди ясна і холодна.

Водолій-жінка – доброзичлива, чуйна, гнучка, але незалежна, дуже чуйно і жваво сприймає світ, пропонує оригінальні ідеї щодо його вдосконалення і приділяє значно менше уваги оточення.

Риби-жінки – створення неймовірно чарівні, витончені, обдаровані, які люблять все красиве і розкішне, мають багатющий внутрішній світ, тонку, гнучку натуру, що дозволяє їм ставати другим «я» улюблених людей.