Жіночі стрижки для трикутного обличчя

Трикутне особа передбачає перевагу в ширині верхній частині над нижньою. Власниці такої форми, як правило, мають виразні вилиці, маленьке підборіддя і високий, широкий лоб.

Правильно підібрана зачіска здатна візуально прибрати фізична невідповідність між вірніше частиною обличчя і нижній. Фахівці стверджують, що панночкам з трикутним обличчям необхідно утримуватися від зачісок, підкреслюють пишність волосся, особливо на рівні чола.

Короткі стрижки для трикутного обличчя

Деякі вважають, що коротке волосся не дуже добре гармоніюють з трикутною формою обличчя. Більше того, є думка, що така зачіска взагалі неприпустима. Проте завжди є виключення з правил: у деяких випадках коротка стрижка здатна підкреслити риси обличчя, зробити їх більш виразними. Яскравий приклад – Вікторія Бекхем, яку стрижка “під хлопчика” зовсім не зіпсувала. Але коротких і пишних зачісок краще уникати: громіздкість голови при трикутній формі обличчя краси явно не додасть.

Стрижки середньої довжини для трикутного обличчя

Такі стрижки візуально розширюють нижню частину обличчя, робиться це за допомогою різних варіантів стрижки середньої довжини пропонують величезний вибір зачісок для трикутного обличчя.

Довгі стрижки для трикутного обличчя

Для любительок довгого волосся також є ряд порад, дотримання яких завуалирует “ефект трикутника”.

насамперед потрібно відмовитися від зібраних на потилиці волосся, будь то хвіст або пучок. Гладке і пряме волосся можуть підкреслити маленький підборіддя і широкий лоб, якщо відсутня чубчик – тим більше. Саме тому необхідно завивати їх в кучері і локони. Даний процес можна проводити як за допомогою завивки, надає існуванню локонів постійну основу, так і при кожній укладанні.

Дуже важливо, щоб зачіска нагадувала піраміду: мінімум об’єму вгорі і завитки внизу. Якщо ж довговолоса дівчина не проти пожертвувати хоча б частиною свого волосся, то всілякі різновиди стрижки лесенка, мабуть, кращий вибір для довговолосих красунь обличчя трикутної форми.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.