Важливо

Жіночі стрижки для середніх років

Дами, які переступили 35-40 річний поріг, переживають у цьому віці справжній розквіт – діти вже підросли, перші кроки до успішної кар’єри позаду і досягнута певна фінансова стабільність. Те ж саме відноситься і до внутрішнього світу – жінки вже точно знають всі свої переваги, а саме головне, вміють їх презентувати, відпрацювали до дрібниць свій обличчястий стиль та імідж, не можуть дозволити собі дорогий одяг, взуття та аксесуари.

У цьому «золотому» віці жінкам все до лиця – і яскравий макіяж, і епатажні вбрання, і різні стрижки.

Короткі стрижки для середнього віку

Короткі стрижки для середніх років – справжня панацея для працюючих дам, адже за ними гранично легко доглядати, надаючи різні форми з допомогою різноманітних укладок. Стрижки для середніх років передбачають не тільки повсякденні, але і вечірні варіанти, тому жінка завжди може виглядати бездоганно стильно і елегантно.

Але, зважившись зробити собі коротку стрижку, жінка повинна віддавати собі звіт, що вона може сильно змінити індивідуальний образ, причому, не завжди на краще. Тому необхідно уважно оцінити власне обличчя, фігуру і стиль, який формувався роками. Короткі стрижки для середніх років вимагають моложавого і підтягнутого обличчя, оскільки саме воно стане привертати до себе особливу увагу, а значить, всі його недоліки будуть видні. Але не відносите до них нестандартний ніс з горбинкою або великий рот, навпаки, ці дрібниці можуть стати «родзинкою» жінки, згадайте, приміром, Аліку Смєхову. Так, наприклад, коротка стрижка з дуже відкритим потилицею не підійде кустодієвської красуні, зате ідеально підкреслить красиву довгу шийку худенькі не дуже високого зросту. Так, перманент, настільки популярний в Союзі, вже не в моді – якщо жінці подобаються кучері, їй варто поговорити зі стилістом про завивці заздалегідь, вибравши більш сучасну її модифікацію.

Стрижки, підходящі для середньої довжини волосся

Це найбільш популярні сьогодні стрижки, адже саме ця довжина є оптимальною і найбільш варіативної для будь-якого жіночого типажу. З такою стрижкою можна відмінно приховати вікові недоліки, а найголовніше – створити масу образів. Найбільш поширені такі стрижки, як багатошаровий каре, боб, стрижка з градуйованими пасмами, урізноманітнити які можна чубчиками різних видів. Але підбирати цю стрижку потрібно у відповідності з індивідуальними особливостями жіночого обличчя і фігури, адже кому-то йдуть плавні, а комусь, навпаки, різкі, «рвані» лінії.

Довгі стрижки для середнього віку

Незважаючи на те, що багато жінок вважають за віком відрізати волосся, стилісти радять їм не поспішати, а звернутися до прикладу голлівудських зірок, постійно порушують канони і стандарти. Ну скажіть, хіба з довгою стрижкою Шенен Доерті, Анджеліна Джолі або Дженніфер Еністон виглядають погано? Навпаки, довге волосся дозволяють їм експериментувати і виглядати набагато молодше «паспортних» даних. До речі, наші предки вважали, що довге волосся є ознакою жіночого початку і сексапільності, яка особливо проявляється в цьому розкішному віці.

Найбільш вдалими варіантами з довгим волоссям, можна назвати ефектні багатошарові каскади, засновані на базі хвилястого і гладких волосся, до речі, в цьому сезоні дизайнери знову звернулися до копиці дрібних кучериків, зачісці, яка була на піку популярності в 90-х роках ХХ століття. Також, довгі стрижки для середніх років прекрасно поєднуються з різноманітними чубчиками, тому знайти ідеальний для себе образ може будь-яка жінка, що вступила в пору свого розквіту.

Перейти в розділ: Каталог модних жіночих стрижок: назва, опис, фото.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *