Жіночі пальта-мілітарі осінь-зима 2016-2017

Стиль мілітарі у верхньому одязі ніколи не покидає список головних модних трендів надовго. Жіночі пальто в стилі мілітарі впізнаються з першого погляду по кольорі хакі, захисним принтам і помітним аксесуарів і деталей на зразок ременів і погонів. Кожен новий сезон бренди змінюють наш звичний погляд на пальто в стилі мілітарі, вводячи в моду інші риси армійського образу.

Осінь-зима 2016-2017 — це час для перебільшених рис мілітарі-стилю, які не бажають більше залишатися осторонь. Тільки подивіться на пальто, представлені на подіумі! Їх об’єднує насичений колір хакі або темно-синій відтінок, золоті гудзики, великі металеві пряжки. До речі, незважаючи на виражену тенденцію oversize у верхньому одязі, об’ємні пальто в стилі мілітарі підкреслюються поясом. І взагалі підкреслена талія — це яскрава риса сезону.

Армійський стиль в жіночих пальто характеризується стриманою нейтральної кольорової гами, тому мілітарі — це чудовий спосіб для тих жінок, які не хочуть привертати до себе увагу за рахунок яскравих фарб, але одночасно хочуть залишатися стильними. Вибирайте пальто мілітарі у відповідному вам дизайні, і ви можете бути впевненими в тому, що ваш образ осінь-зима 2016-2017 буде на висоті!

Стиль в жіночих пальто