Жартівливий гороскоп за знаками Зодіаку

Жартівливий гороскоп

Яких тільки гороскопів не придумають! Десятки зодіакальних описів і прогнозів складають у сукупності наш портрет – починаючи з характеру і закінчуючи особливостями поцілунків і манерою ліпити сніговиків. Автори гороскопів виявляють політкоректність, описуючи людей, що належать до того чи іншого знаку Зодіаку так, ніби бояться при особистій зустрічі з ким-небудь з них отримати хороших стусанів. Створюється враження, що на їх шляху зустрічалися виключно самі «білі і пухнасті» представники знаків. Але хтось же повинен протиставити їх вишукування суворої реальності. І зробить це наш жартівливий гороскоп. Настав час подивитися правді в очі!

Овен спочатку хапається за зброю, потім починає задавати питання, і ніхто не в силах зупинити цей прущий бульдозер, який не визнає жодної думки, крім власної.

У Тельця в житті дві головних любові – смачно їсти і примножувати свій стан, бажано за чужий рахунок.

Близнюки живуть на шалених обертах і часто не встигають навіть за власними бажаннями, але завжди встигнуть провернути якусь сумнівну справу.

Раки – професійні страждальці, які завжди і скрізь знайдуть привід для розладу і образи, а в рідкісні хвилини прихильності залюбки вчать жити тих, хто їх про це не просить.

Лев настільки самозакоханий тип, що швидше застрелиться, ніж дозволить комусь собою керувати. Втім, швидше він застрелить того, хто зважиться на спробу його контролювати.

Дів хлібом не годуй, а дай кого-небудь розкритикувати або про щось потурбуватися. Життя з цими шанувальниками чистоти і досконалості – прямий шлях до ореолу мученика.

Терези не розлучаються з кишеньковим дзеркальцем, своєю загадковою посмішкою нагадують Чеширського Кота і примудряються в ході суперечки зайняти позицію відразу всіх сторін.

Скорпіон – параноїк, якому скрізь ввижаються змови. Займає по відношенню до світу оборонну позицію і вважає, що кращий захист – це напад.

Стрілець – то філософ, то базіка, здатний за одиницю часу видати рекордна кількість нікого не цікавить інформації.

Козеріг спить і бачить себе начальником і, йдучи до цієї мети, вперто таранить своїми рогами будь-які перешкоди, навіть якщо це живі люди, тому краще на його шляху не попадатися.

Водолій витканий із сюрпризів, причому далеко не завжди приємних, стурбований долею людства і ніколи не помічає, що коїться у нього під носом.

Риби – професійні плакальники й рятувальники душ, при цьому їх власний внутрішній світ існує паралельно реальності.

Ви впізнали когось у цих крихітних замальовках-характеристиках? Це тільки аванс: у нас для кожного знака Зодіаку запасі чимало теплих слів. Ласкаво просимо на сторінки жартівливого гороскопу! І нехай прибуде з вами почуття гумору.