Важливо

Японський манікюр

Здорові нігті є важливою складовою образу красивою доглянутої жінки. Негативний вплив на стан нігтів надають часті стреси, погана екологія і нерегулярне бідна вітамінами харчування, в результаті чого вони набувають підвищену ламкість і розшаровуються. Можна звичайно дотримуватися сувору дієту або зробити нарощування нігтів, але ж хочеться ж швидко досягти позитивного ефекту, так і бажано щоб свої власні нігті мали бездоганний вигляд. У цьому випадку на допомогу прийде японський манікюр – процедура по швидкому відновленню слабких і пошкоджених нігтів, в результаті якої вони стають твердими і еластичним, набуває красивий здоровий колір і блиск.

Процедура японського манікюру проводиться в наступній послідовності:

1. Попередня діагностика, в процесі якої стан нігтьових пластин перевіряється за спеціальною таблицею і в індивідуальному порядку для кожного клієнта підбираються необхідні препарати і інгредієнти.

2. Обробка нігтів за допомогою спеціального складу на основі бджолиного воску, сприяє відновленню клітинної структури нігтьової пластини.

3. Обробка зони кутикули за допомогою олії жожоба і керамічних паличок і нанесення сироватки, що включає в себе іланг-іланг, червоний чай, бамбук, ваніль і насіння лотоса.

4. Зміцнення нігтів і вирівнювання їх поверхні спеціальною пастою, що складається з кальцію і перлової крихти. Для захисту пасти від зовнішніх впливів наприкінці даного етапу на поверхню нігтя наноситься кремнієва пудра.

5. Шліфування нігтів за допомогою рисового блоку та блоку з телячої шкіри, після чого для додання красивого вигляду та міцності проводиться відбілювання та полірування крихтою з перлів.

6. Нанесення базового покриття, що стимулює ріст нігтів на основі масел бамбука і іланг-ілангу.

7. Масаж гарячими шовковими мішечками, що містять мінеральні солі і ароматичні трави, з метою поліпшення тонусу м’язів і зняття втоми рук після процедури.

Тривалість процедури японського манікюру – близько 1 години. За 4-5 сеансів з проміжком в 2 тижні можна повністю відновити порушену структуру нігтів. Процедуру краще проводити в салоні у досвідченого майстра, але можна освоїти і в домашніх умовах за наявності необхідних інструментів, мінералів і ароматичних масел.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *