Який гель для нарощування нігтів краще використовувати в домашніх умовах

Успіх домашнього нарощування нігтів гелем безпосередньо залежить від якості використовуваних матеріалів. Головну роль в цьому відіграє якісний гель.

Давайте розбиратися, що входить в це поняття і як вибрати гель, щоб домашнє нарощування принесло радість і задоволення результатом.

Перш ніж вибрати гель, потрібно визначитися, яку технологію нарощування нігтів гелем в домашніх умовах використовувати.

Таких технологій існує три:

  • Однофазна. При роботі використовується гель, який об’єднує в собі три важливі функції — моделювання, зчеплення і міцність. Кажучи простими словами, ви купуєте тільки одну баночку гелю, з допомогою якого виконується повноцінне нарощування.
  • Двофазна. При цій системі базовим шаром часто служить праймер, моделюючим гелем створюється сам ніготь, в’яжучу дію надає фінішне покриття, тобто двофазна система передбачає наявність двох препаратів.
  • Трифазна технологія включає три окремих препарату, кожен з яких виконує певну функцію. Виконання манікюру за допомогою трифазного гелю для нарощування нігтів займає досить тривалий час.

Зрозуміло, що для домашнього нарощування краще використовувати однофазні гелі. Вони легкі в роботі, можуть застосовуватися як для нарощування на тіпси, так і на форми. У однофазних гелів хороша міцність і блиск. Застигають в УФ-лампі протягом 2-3 хвилин.

Щоб вибрати, який гель для нарощування нігтів краще, необхідно врахувати ще кілька особливостей

  1. Слід звернути увагу на той факт, що деякі гелі застигають за допомогою каталізатора. Проте для домашнього використання краще віддати перевагу гелям, застывающим в УФ лампі. Їх легше наносити і обробляти після затвердіння, що у них немає різкого запаху.
  2. Важливим фактором є в’язкість гелю. Занадто густий гель викличе труднощі при моделюванні нігтя, а рідкий буде швидко тріскатися і стікати на навколонігтьової простір, використовуючи подібний метод моделювання нігтів вперше важливо врахувати цей нюанс, щоб перший досвід не став розчаруванням.
  3. Не варто забувати, що якісний і перевірений продукт повинен мати сертифікат якості. Не соромтеся запитувати про його наявність, здобуваючи препарати.
  4. Віддавайте перевагу гелевим систем, тобто продукції для нарощування в межах одного виробника. Тоді всі компоненти будуть добре поєднуватися один з одним і виконувати всі необхідні функції.

ВАРТО ВІДЗНАЧИТИ

Ідеальним варіантом було б розпитати хорошого майстра по нарощуванню про найбільш якісних і популярних гелях. Можна розпитати подруг, яким гелем їм виконують нарощування і все їх влаштовує.

Відповідь на питання, який гель для нарощування нігтів краще, може бути дещо суб’єктивним. Однак, враховуючи всі рекомендації, зробити цей вибір не так вже складно.

Як вибрати найкращий гель для нарощування нігтів вдома — поради та рекомендації

Індустрія краси пропонує безліч гелів для нарощування. У всьому цьому різноманітті неважко загубитися. А хотілося б знайти кращий гель для нарощування нігтів.

Для зручності вибору нижче наведені найпопулярніші гелі.

Гель глобал для нарощування нігтів дозволяє рідше проводити корекцію, так як міцно тримається на натуральному нігті. Цей гель дуже добре підходить для новачків, в тому числі і тих, хто вирішив виконати нарощування самостійно.

Він сам вирівнюється на поверхні нігтьової пластини, тим самим спрощуючи процедуру моделювання. До того ж після полімеризації гель Глобал має яскравий блиск. Цей гель не викличе пожовтіння нігтя, а також позбавить від почуття печіння під час сушіння в УФ лампі. До речі, полімеризації гелю Глобал займає близько 3 хвилин.

Гель для нарощування нігтів ibd займає одне з провідних місць. Ці гелі мають ексклюзивний щадний склад, який дозволяє продовжити термін експлуатації нігтів, не пошкоджуючи нігтьової пластини надмірним опиливанием. Гель ibd зберігає блиск і цілісність покриття тривалий час. Слід зазначити, що цей гель дозволяє нігтю дихати, не викликає алергії і печіння при полімеризації. Знявши гелеве покриття ibd, зовнішній вигляд нігтя залишається практично без змін. Матеріали для нарощування ibd дозволяють виконувати безліч видів манікюру, педикюру та дизайну нігтів будь-якої складності.

Гель для нарощування нігтів lina має краще співвідношення ціна-якість. Він є самовирівнювальним та однофазним, що робить його незамінним для будь-якого майстра. Головні переваги гелю lina підкорять будь-якого майстра. Гель міцний, пластичний, має дзеркальну поверхню, не вимагає додаткового опіла. До складу гелю lina додатково входить праймер, що виключає його відшарування. Важлива перевага полягає в тому, що цей гель добре поєднується з гелями інших виробників і завжди забезпечує гарне нарощування нігтів.

Гелі для нарощування нігтів cni можна по праву назвати лідерами в нігтьової індустрії. Це гелі преміум класу. Корпорація CNI є постійним учасником конференцій, спонсор конкурсів краси, творець передових технологій в гелевому нарощуванні. Вся продукція даного виробника має сертифікат якості, періодично проходить перевірку в лабораторіях, цілком безпечна. Гелі cni призначені для моделювання ідеальних нігтів за трифазною технології. Структура гелю тверда і міцна, працювати з ним одне задоволення.

Також хотілося б відзначити гелі Ezflow і Nubar. Перший має багато позитивних відгуків за рахунок оптимальної в’язкості та простоти у використанні. Нігті з гелем Ezflow виходять міцними і красивими. Гель Nubar відноситься до гелям нового покоління, є трифазним, не має запаху. У ньому знижений вміст фотоинициаторов.

Ось ще кілька завершальних рекомендацій по вибору гелю. Конкуренція на ринку засобів для нарощування просто колосальна. Ганятися за розкрученими брендами і купувати їх за немислимі гроші не варто. Велика частина ціни — це плата за світове ім’я. Зараз легко знайти хороший гель за прийнятні гроші. До того ж на баночці може бути зазначено «Зроблено в США», а насправді гель зробили в Китаї, а розлили в Америці. Ось звідси накрутки і висока ціна. Однак і найдешевший гель купувати небезпечно.

Уважно вивчайте етикетку і склад обраного продукту. Нехай ці рекомендації допоможуть вашим нігтям стати ще красивіше!