Важливо

Як зрозуміти, що дівчина хоче сексу

Те, що говорить дівчина, нерідко відрізняється від того, що вона думає. Саме тому дуже важливо стежити за тими знаками і натяками, які вона тобі дає.

Як зрозуміти, що дівчина хоче сексу

Як зрозуміти, що дівчина хоче сексу

Повір, вкрай мало дівчат відкрито заявлять про те, що вони хочуть сексу, і стануть ініціаторами. Швидше за все, зовні вона буде здаватися холодної. Як її зрозуміти?

Ми розповімо тобі про 9 ознак, що натякають, що вона готова провести з тобою не тільки вечір, але і ніч.

Як зрозуміти, що дівчина хоче сексу:

  1. Вона фліртує і посміхається.
  2. Вона часто і глибоко дихає.
  3. Вона шукає з тобою тактильного контакту.
  4. Вона хвилюється і червоніє.
  5. Вона грає зі своїм волоссям.
  6. Вона не пручається твоїм дотиків.
  7. Вона каже з тобою на інтимні теми.
  8. Вона показує тобі свої татуювання і родимки.
  9. Вона пропонує усамітнитися.

1. Вона фліртує і посміхається.

Якщо дівчина будує тобі очі і фліртує, то це можна витлумачити так: вона хоче зайнятися з тобою сексом і подає сигнали, які ти повинен правильно розшифрувати.

Наприклад, якщо ви сидите в кафе і спілкуєтеся на нейтральні теми, а усмішка не сходить з її обличчя. Що тобі робити в такій ситуації?

Спочатку намагатися відповідати на її флірт. Якщо вона теж продовжить це робити, то все очевидно. Але якщо вона змінює тему і морально закривається від тебе, то переходити на наступний етап вона не готова. А флірт – просто жіноча гра.

Важливий момент: абсолютно всі дівчата люблять фліртувати. Тому потрібно навчитися розрізняти той флірт, який нічого не означає, і той, за допомогою якого вона натякає на бажання зайнятися сексом.

Перевіряється це досить просто – вона не зупиняється і не боїться заходити надто далеко, значить, готова до чудового продовження вечора разом з тобою.

2. Вона часто і глибоко дихає.

Коли дівчина ні з того ні з сього починає часто і глибоко дихати, це виглядає дивно. Такі речі відбуваються підсвідомо.

Уважно стеж за нею і за її жестами. Вони можуть виявитися знаками, які вона подає.

Секс завжди асоціюється з прискореним диханням. Тому несвідомо вона готується до цього стану.

Чи не задавай питань, в порядку вона. Дій. Переходь до активніших дії, але акуратно. Чіпай, цілуй її, збуджуй.

Не накидайтесь на неї і не злякайте.

3. Вона шукає з тобою тактильного контакту.

Наприклад, вона не чекає, поки ти її перший поцілуєш або обіймеш, а робить це сама. Вона постійно хоче тримати тебе за руку, вона кладе тобі голову на груди. При цьому вона абсолютно спокійно реагує на всі твої дотики і не відсторонюється.

Якщо вона з задоволенням торкається до тебе, то буде не проти, що ти доторкнешся до неї в конкретному місці. 🙂

Дуже важливо не упустити момент, і не гальмувати процес. А активно відповідати на всі її дії. Я не маю на увазі, почати лапати її в людному місці. Це залишимо малоліткам.

Почни з ні до чого не закликають дотиків. Подивися на її реакцію, і тоді можеш пропонувати поїхати до тебе.

Як зрозуміти, що дівчина хоче сексу

Як зрозуміти, що дівчина хоче сексу

4. Вона хвилюється і червоніє.

Завжди добра ознака. Найчастіше це означає, що ти їй дійсно симпатичний. І вона соромиться.

Окремо розглядати цей пункт, як бажання зайнятися з тобою сексом, я б не розглядав. Він працює в комплексі з іншими ознаками.

Тут потрібно бути уважним і постійно підігрівати її інтерес. Красиво залицятися за нею, говорити компліменти, запрошувати на побачення в незвичайні місця.

Також стеж за її змінами. Чи не помічаєш ти за неї інших сигналів.

5. Вона грає зі своїм волоссям.

Волосся для дівчини – це особливий фетиш, на який вона не шкодує ні часу, ні грошей. І той самий момент, коли вона часто поправляє їх, накручує на палець – це самий прямий натяк на секс.

Справа в тому, що на шкірі голови розташовано безліч ерогенних зон, які дівчина мимоволі стимулює, граючи з волоссям. Вона сама цього може не усвідомлювати. Але такою поведінкою вона просто кричить про те, щоб ти її трахнув відвіз її до себе.

Саме тому дівчатам так приємно, коли чоловік злегка поправляє їй зачіску або гладить волосся. Вона моментально збуджується.

Чи не сплутай, коли вона грайливо куйовдить волосся, і коли вона нервує. Про це говоритимуть і інші ознаки в поведінці. Успокой її і допоможи розслабитися.

6. Вона не пручається твоїм дотиків.

Напевно ти не раз стикався з ситуацією, коли ти думав, що можна починати активно переходити до дотиків. Але дівчина делікатно обсмикувала руку або відкрито просила до неї не торкатися.

Це говорило про те, що дівчата на той момент ще не були готові до твоїх дотиків і пестощів. Інша справа – це коли ти починаєш її чіпати або обіймати, а вона цьому не противиться.

Тут теж дуже важливо не переходити межу і не лапати її, як озвірілий школяр. Напевно така поведінка їй здасться занадто агресивним і зухвалим.

Роби все поступово, почни з малого, подивися на її реакцію. Якщо це її влаштовує, то переходь до більш активних дій.

7. Вона говорить з тобою на інтимні теми.

Природно, для цього повинна бути створена особлива атмосфера і обстановка. Потрібно правильно вибудувати побачення, запросивши її в відповідне місце.

У тому випадку, коли все склалося вдало, дівчина розслаблена, їй комфортно. Навколо вас не ходять натовпи людей, і немає постійного шуму. Вона може видати щось цікаве і відкритися тобі зовсім з іншого боку.

Коли дівчина сама зачіпає теми про секс, вона відкрито натякає, що пора б вам усамітнитися. Але не потрібно робити все занадто різко. Підтримай її гру, поговори про це, задай кілька гострих і відвертих запитань. Нехай вона заведеться ще більше.

Чи не приписуй собі якісь постільні подвиги, це її не справить враження. Будь чесним і відвертим. Поводься природно і дай зрозуміти, що секс для тебе – не просто секс, а перехід на новий рівень у відносинах.

8. Вона хоче показати тобі свої татуювання або родимки.

Наприклад, коли вона говорить тобі, що в дитячому садку вона впала, і у неї до цих пір залишився шрам на коліні. І пропонує на нього подивитися.

Як зрозуміти, що дівчина хоче сексу

Як зрозуміти, що дівчина хоче сексу

Або розповідає, як під час подорожей зробила собі татуювання і відкрито демонструє її.

Загалом, вона не тільки відкривається тобі, а ще й натякає на те, щоб ти звернув увагу на її тіло. Вона намагається таким чином продемонструвати його окремі частини.

Якщо таке відбувається, потрібно показати свій непідробний інтерес. Розпитай її про історію шраму, родимки, татуювання. Можеш доторкнутися до демонстрируемому місця, це ще більше розігріє її.

Ти можеш показати у відповідь якісь свої особливості. Тут можна не зволікати, а відразу починати проявляти активність, щоб залишитися на цій сексуальної хвилі. Відкрито фліртуй, чіпай її, але не занадто відверто.

Після клич усамітнитися, сміливіше. Все йде добре.

9. Вона пропонує тобі усамітнитися для близького спілкування.
Бінго! Ось той самий момент, якого ти так чекав. Дівчина просто відкрито каже тобі про те, що хоче зайнятися з тобою сексом і, бажано, прямо зараз.

Не варто їй занадто відкрито демонструвати своє захоплення і ходити з дебільний посмішкою на все обличчя. Постався до цього досить спокійно, але в той же час прояви ентузіазм. Покажи, що тобі приємно цю пропозицію.

Якщо ви сидите в кафе або ресторані, не потрібно в цю ж секунду пророкувати рахунок і підскакувати зі стільця. Поспілкуйтеся на відверті теми, і лише потім починай діяти.

підсумок:
Для того, щоб зрозуміти, чи хоче дівчина зайнятися з тобою сексом, потрібно всього лише бути уважним.

Пам’ятай, що вона не буде вести себе розпусна і відкрито. І говорити тобі безпосередньо про те, що як би прийшов час. Вона буде дуже чітко, акуратно і методично використовувати весь арсенал своїх натяків

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.