Важливо

Як знайти підхід до чоловіка Терезів

Як знайти підхід до чоловіка Ваг

Як знайти підхід до чоловіка Терези? Хто з нас не задавався думками подібного роду? Завжди цікаво було дізнатися, що коїться у людини всередині його душі і голови. Адже якщо знати такі подробиці, то можна з легкістю знайти підхід до будь-якій людині. У кожного знака Зодіаку є загальні риси. Саме на них, в основному, і будуються різні схеми спокушання чоловіків за знаками Зодіаку. Але варто розуміти, що кожен чоловік унікальний, в незалежності від його належності до того чи іншого знаку.

Чоловік-Терези: особливості його внутрішнього світу

1. Весь їхній внутрішній світ схожий на гойдалки: сьогодні вони схиляються в одну сторону, завтра в іншу. Як у вагах, вміст в «чарах душі» впливає на те, куди перевесятся. Вони дуже мінливі натури. Однак вони прагнуть зрівноважити себе, хоч як-небудь. Хоча б на нетривалий час. І їм це дуже важко дається.

2. Найчастіше він живе у своєму «нереальному» ідеальному світі, створеному в його голові. Постійно бажає бачити навколо себе прекрасні образи й речі. Однак далеко не завжди у нього виходить утримати поряд з собою гідних і хороших людей.

3. Якщо чоловік-Терези ніж раптом став незадоволений, готуйтеся до скандалу. Пам’ятайте, що як тільки чаша «всередині нього» наповниться негативом, він «вибухне» від злості. А це нерідко стає приводом для розставання зі всіма близькими людьми. Не всі здатні витримувати його загострення.

4. Незважаючи на свою запальність, вони також швидко остигають, як і спалахують. З одного боку це дуже навіть добре. Але адже якщо б вони так не злилися, не потрібно було б і миритися. А примирення дається їм не так вже й легко. Хоч і вміють визнавати власну неправоту. Але близькі люди і хороші друзі, які вже встигли звикнути до цих особливостей внутрішнього світу чоловіків-Терезів, досить-таки швидко прощають їх, повертаючись до попереднього способу життя. Заради повернення вони готові на багато що. Навіть переступити через принципи, які раніше були його правилами життя.

5. На жаль, у Терезів немає лідерських задатків. Вся справа в тому, що вони не в захваті від возлагающейся на них відповідальності за те чи інше дію. Навіть якщо їм щось і довірили, то вони всіляко намагаються перекласти справи на інших, дивлячись, як ті крутяться немов білка в колесі. Якщо можна так висловитися, вони пливуть за течією, не докладаючи ніяких зусиль. Завдяки своїй обачності і властивості підстраховуватися в будь-який, навіть самої найпростішої ситуації, вони перестають нервувати і зриватися на оточуючих.

6. Завдяки красномовству і вмінню гарно поводитися з жінками, відбою від шанувальниць у нього немає. Але дівчині завоювати його не так вже і просто, як вам може здатися. Навчитися миритися з цими внутрішніми «гойдалкою» можуть далеко не всі. Якщо він з вами поруч, то будьте впевнені, що він до вас гарненько придивляється. Буквально відразу ж чоловік думає про розвиток серйозних стосунків. Для того щоб бути впевненим у своєму правильному виборі, «тест-драйв» буде жорстоким. Готуйтеся.

Завоювати увагу Терезів легко і просто

Тепер ви дізналися, що Ваш чоловік справжній. Залишилося розібратися, як знайти підхід до чоловіка Ваг.

1. Терези завжди мають в запасі ще один план, який допоможе їм вийти з будь-якої ситуації. Хочете його завоювати? Станьте Богинею, чарівною жінкою. Але ви не повинні дарувати себе кожному. Тоді у чоловіка цього знаку Зодіаку не виникне необхідності скористатися планом.

2. Все має бути ідеальним і продуманим до міліметра і грама. Смак, витонченість, жіночність. І тоді вас примітять. Ваш образ повинен бути складений грамотно, гармонійно. Ви повинні бути краще за всіх. Тоді Ваги вас примітять. Але не тільки зовнішність повинна бути видатною. Розум також найважливіший критерій відбору майбутньої супутниці життя. Якщо ж ви будете сірої посередністю, то навіть короткострокова інтрижка з вами йому буде нецікава.

3. Пам’ятайте, що Терези не лідери? Так що вам доведеться самій домагатися цього красеня. Але обережно. Без напору. Виявляйте делікатність. Починайте розмови здалеку. Мистецтво, політика, література – вибирайте високоінтелектуальні теми. Але вибирайте ті сфери, в яких ви зможете блиснути всім своїм розумом.

4. Помірне почуття гумору вітається. Не отруйні підколки, а красиве дотепність. Будь-яка людина з радістю буде спілкуватися з людиною, у якого цікаві жарти, хороша переносимість» жартів над ним. Якщо ви звернули увагу чоловіків-Терезів на себе, не радійте заради часу. Це ще не перемога. Це тільки півдорозі до неї. Продовжуйте вивчати його з боку.

5. Коли ви будете в курсі всіх його захоплень, інтересів і хобі, вважайте, що ви практично завоювали чоловіка. Дізнавайтеся акуратно, щоб молода людина не здогадався, що ви зацікавлені. Будьте хитрою в процесі завоювання. Як тільки «жертва» запримітить недобре, будьте готові до жорсткого відсічі з його боку. Вони ненавидять, коли на них полюють. Адже вони ж чоловіки – завойовники, хоч і не лідери.

6. Якщо ви вже поряд з цим прекрасним людиною, то будьте спокійні. Він забезпечить вам комфорт у відносинах. Але варто вміти «читати» його емоції. І як тільки помітите переважування чаші внутрішніх терезів на бік, яка вас не влаштовує, виправляйте ситуацію своїм ніжним і чуйним поведінкою. Тільки спокійні по натурі дівчата зможуть все життя провести поруч з таким імпульсивним і мінливим молодою людиною.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.