Важливо

Як знайти підхід до чоловіка Тельця

Як знайти підхід до чоловіка Тельцю

Як знайти підхід до чоловіка Тельця, цікавить багатьох дівчат. Але не кожна здатна домогтися бажаного. Телець – дуже цільна натура. У їхньому житті немає яких-небудь півзаходів. Або одне, або друге, але ніяких посередині. Сім’я для них вкрай важлива. Вони оточать її своїм теплом і турботою. У любові рідні точно не потребують.

«Інструкція» щодо завоювання серця чоловіка-Тельця

 1. Перше побачення не привід лізти «у голову і душу». Дозвольте чоловікові самому поступово розкріпачитися. Не поспішайте. Нехай «розігріється». Стежить вам. Справа в тому, що Тельці дуже мріють створити міцну сім’ю. Для них серйозні стосунки обов’язково мають бути тривалими. Тому підбір супутниці для них дуже важливий. І ставитися до цього завдання споживацьки вони не стануть. Дозвольте чоловікові придивитися до вас.
 2. Звичайно, така неквапливість хороша. Вона дозволить створити ідеальні стосунки. Але адже і перший крок для них вкрай важкий. Не виключено, що подібних дій він чекає від вас. Не хочеться йому бути зайвий раз відкинутим. Але не варто бути нахабною. Це не той типаж, який приверне увагу даного знака. Будьте впевнені у своїй силі. Телефонуйте несподівано. Але дотримуйтесь правил етикету. Тельців привертають виховані жінки (втім, як і більшість чоловіків).
 3. Обов’язковий пункт у списку ідеальних якостей майбутньої дружини – гумор. Без нього ніяк. Краса також важлива. Легкі, злегка наївні дівчата можуть оселитися в серці у чоловіка. Не потрібно володіти параметрами фотомоделі, щоб Телець вважав вас по-справжньому красивою. Досить просто виглядати доглянутою. Не потрібно мати нарощене волосся або нігті, яскравий і зухвалий макіяж. Досить бути з чистими волоссям, акуратними нігтиками, охайним і стильним гардеробом. Наявність власного стилю тільки плюс для вас. Не забувайте про свої манери. Вони повинні бути жіночними.
 4. Гумор гумором. Але будьте обережні з ним. Не критикуйте свого чоловіка. Він навряд чи це оцінить. Тим більше не смійте жартувати над ним в компанії друзів (так або просто на людях). Інакше образиться і дуже сильно.
 5. Вчіться готувати. Ось тут вже точно через шлунок ви захопите його серце і голову. Не вмієте? Ну тоді намагайтеся відвідувати ресторани. Але все ж краще стати богинею на кухні. Так ви міцно займете лідируючу позицію серед потенційних наречених. До того ж вони самі із задоволенням покашеварят з вами.
 6. Ви надмірно мрійливі? Ну тоді чоловік-Телець так і залишиться лише мрією. Вони обходять стороною таких надміру замислених і йдуть з головою в пошуки сенсу життя жінок. Більш приземлені дами можуть претендувати на місце поряд з ними. Не дарма ж у нього стихія Земля.
 7. Будь-якому чоловікові подобається хвалебні оди на його бік. Але тільки неприхована лестощі рідко кому принесе задоволення.
 8. Віддайте кермо правління в руки цього чоловіка. Він вирішить не тільки свої, але і чужі проблеми. Йому не складно, особливо, якщо його попросити.
 9. Частіше відпочивайте разом. Допомагайте відпочивати йому від повсякденної нудьги. Неважливо, який вид відпочинку ви виберете, головне, щоб не було ні найменшого натяку на роботу. Нехай він повністю відірветься від нудної реальності і потрапить в свій ідеальний і спокійний світ.
 10. Брехня під забороною. Ніхто її не любить і не терпить. Не випробовуйте долю. Ви так довго завойовували увагу цього чоловіка, що можете втратити все.
 11. Зачепив чоловік? Не показуйте йому. Зробіть вигляд, що він нарівні з іншими гідний вашої уваги, але не більше. Нехай намагається відвоювати вас у інших, якщо він насправді вами зацікавився.

Ідеальна жінка для чоловіка-Тельця

Знаючи, як привернути увагу, як знайти підхід до чоловіка Тельця, пора зробити з себе повну відповідність його ідеалу.

 1. Ніяких зайвих емоцій. «Земляного» знаку потрібна спокійна супутниця. Ніжність, жіночність, елегантність, вихованість, інтелігентність – ось, що шукає чоловік-Телець у жінок. Агресія, стервозність, легковажність – а ось це не прийнятно. Але й занадто вже флегматична дівчина не викличе ніякого інтересу.
 2. Якщо вам здається, що ваша непередбачуваність завоює увагу певного чоловіка, помиляєтеся. Ніяких спонтанних рішень.
 3. Не думайте, що він здасться на півдорозі. Він дуже впертий і буде йти до мети чітко й прямо. Довіртеся йому, не прогадаєте. Та й завоювати він повинен вас, а не навпаки. Можете трошки покапризувати. Але зовсім крихітку. Наприклад, зрідка відмовляйтеся від зустрічей, посилаючись на свої важливі справи. Заодно і перевірити наскільки вами дорожать. Якщо незабаром він знов з’явиться, значить, ви йому насправді важливі.
 4. Будьте цікавою співрозмовницею. Дізнавшись його захоплення, розвивайтеся інтелектуально. Вивчайте нові теми, читайте газети, книги. Відвідуйте виставки, концерти. Справжній відпочинок можливий поруч з цікавою жінкою.
 5. Не вимагайте грошей або розкоші. Все, на що він здатний, вам дасть. Буде викладатися по повній, але забезпечить вас.
 6. Створіть вдома тиху і спокійну атмосферу. Нехай ваш чоловік відпочиває.
 7. Не провокуйте його на ревнощі. Його не влаштує кожен раз нервувати і переживати за вашу вірність. Йому простіше розлучитися, ніж миритися з вашими флиртами.
 8. Будьте смирною та покірною. Але все ж залиште свою особистість.
 9. Не наказуйте. Не забороняйте. Не обмежуйте свободу. Не намагайтеся його перевиховувати.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.