Як збудити хлопця по телефону: секрети зваблювання чоловіків

Збудливо-томним голосом і еротичним підтекстом фраз, прихованими напівнатяками на секс, описом частин свого тіла і інтимних деталей гардеробу – всім цим можна легко порушити коханого чоловіка по телефону. Головне – не перегинати палицю і вибирати відповідний момент, інакше можна нарватися на подив, нерозуміння і навіть грубість.

Як спокусити хлопця по телефону

Спокушання хлопця по телефону починається з вашого щирого бажання. Холодна скутість – а вона обов’язково відіб’ється у вашому голосі – навряд чи кого здатна порушити. А ось варто тільки чоловікові відчути себе бажаним, як він одразу ж відгукнеться на ваші «сигнали» (якщо, звичайно, обстановка дозволяє йому). Тому просто розслабтеся і спробуйте уявити собі наяву вашу приємну близькість з коханою.

Можна скільки завгодно повторювати самі відверті і викликають фрази, але якщо вони вимовляються монотонно і сухо, відштовхуючим, різким, а то й неприродно-писклявим голосом, ефекту не буде. І в той же час низький і грудної, сексуальний, м’який, загадковий і томний, з легкої хрипотою і придихом голос може будь-яку фразу зробити привабливою.

Важливо не тільки і не стільки те, що ви говорите, скільки збудливий тембр вашого голосу.

Отже, перш ніж почати ненав’язливо запрошувати хлопця до сексу, уточніть, в якому настрої і при яких обставинах він знаходиться. Почніть діалог з питань, як у нього справи, чим він зайнятий і коли планує зустрітися з вами. Далі вже розвивайте телефонну розмову з хлопцем в потрібному для вас напрямку.

В мистецтві спокушання не обійтися без уміння тонко вести бесіду. Намагайтеся не суперечити чоловікові і продовжуйте його думки, задавайте навідні і уточнюючі питання, уважно слухайте. Це дозволить співрозмовника на тому кінці дроту відчути себе вільно і впевнено.

Коли хлопець відчує себе розкуто, ви зможете делікатно перевести розмову в більш відверте русло.

Що говорити з дівчиною по телефону, щоб хлопець збудився

Сексуальним голосом можна говорити все що завгодно, і навіть сама банальна фраза, сказана так, ніби ви нашептываете її на вушко сидить поруч з вами чоловікові, здатна придбати еротичний відтінок і розбурхати уяву партнера. Можна описувати подробиці колишньої ночі з ним або розповідати, яку білизну на вас зараз надіто. Пригадайте, які стогони і зітхання ви мимоволі видаєте в ліжку під час сексу, і спробуйте їх повторити.

Якщо ви вирішили влаштувати хлопцеві секс по телефону, майте на увазі, що занадто відверті фрази можуть і збентежити його. У цьому випадку дійте обережно і підводите до інтиму поступово. Говорите про сексуальні речі ненав’язливо і як би між іншим – наприклад, натякніть на відсутність трусиків або згадайте про недавніх ніжних дотиках хлопця. Напевно ваш співрозмовник зреагує на настільки витончені натяки і продовжить далі фантазувати в цьому напрямку.