Як завоювати Риби чоловіка, закохати в себе, підкорити.

Чоловік Риби, як сподобатися і завоювати його серце?

Риби

Ці представники сильної статі досить привабливими в очах жінок, тому питання, як завоювати чоловіка-Риби, хвилює багатьох. В першу чергу, необхідно прийняти до відома, що їм імпонує створення пари з жінкою, яка впевнена в собі, знає, чого хоче, і не сподівається на те, що за життя її поведе за руку кохана людина. Самолюбство не дозволить цьому чоловікові зізнатися в тому, що він відчуває потребу в підтримці, але в глибині душі йому чудово відомо.

Жінка, задавшаяся питанням, як закохати в себе чоловіка-Риби, повинна бути готовою до того, що той навряд чи першим зробить рішучий крок, тому ініціатива на початку розвитку відносин повинна належати їй.

Від цих створінь з тонкою душевною організацією не варто вимагати занадто багато чого. Коли їх починають спонукати до більш активних дій, вони бачать в цьому спробу придушити їхню волю. Вони схильні чинити, як їм заманеться, та дуже не люблять, коли жінки намагаються відкрито вказати, що і як потрібно робити. Нехай вони зроблять це так, щоб це було неочевидно. Тому ініціативність потенційної нареченої повинна бути ненав’язливою і делікатною.

Чоловік-Риби неодмінно оцінить душевні пориви жінки, яка постарається максимально обдарувати його ніжністю і турботою, буде втішати і підбадьорювати в хвилини слабкості і песимізму. Риб часто охоплює смуток, їх самооцінка постійно страждає, тому вони з вдячністю приймуть допомогу жінки, яка допоможе утриматися на плаву, не дозволивши собі навіть натяків на слабкість партнера. Для розуміючої, чуйною подруги чоловіка-Риби готові зробити дуже і дуже багато.

Підкорити Риб-чоловіка неможливо, якщо відносини спочатку здадуться йому занадто нудними і буденними. Потрібно постаратися створити комфортну для нього атмосферу – розслаблюючу, не тече яскравим світлом і гучними звуками; він любить спокійні мелодії і приглушені кольори. Можливість для такого проведення часу слід знаходити навіть у повсякденній суєті.

Чоловіки-Риби дуже потребують щирому підтвердження теплих почуттів до себе; такого чоловіка анітрохи не бентежать визнання в любові, він готовий чути ці слова знову і знову.

Люди знаку Зодіаку Риби схильні надавати велике значення своїх особистих свят, урочистих дат, і це хороший шанс привернути до себе прихильну увагу і зробити ще один крок на шляху завоювання Риби чоловіки. Можна підготувати щире привітання, не забуваючи про згадці переваг винуватця торжества, приділити даній події належну увагу – для сентиментальних Риб це дуже важливо.

В цілому ж жінці, задумавшей підкорити чоловіка-Риби, необхідно вміти поєднувати в собі погано поєднувані якості: бути одночасно ніжної і чутливої, і в той же час рішучої; виступати з ініціативами і при цьому відмовитися від спроб маніпулювання; демонструвати наполегливість, але без натяку на неввічливість і тим більше грубість; бути м’якою, але наполягати на своєму. Але тільки таким звивистим шляхом можна прийти до щастя з представником чоловічої половини знака Риби зі складним, суперечливим характером і таємничим внутрішнім чарівністю.