Як завоювати чоловіка Тельця, закохати в себе, підкорити.

Чоловік Телець, як сподобатися і завоювати його серце?

Телець

Незважаючи на те, що Тельців не назвеш ініціаторами в любовних відносинах, партнерок вони вибирають собі виключно самі. Дуже дорожать свободою і розлучаться з нею тільки з-за тієї, яка зуміє зачарувати їх по-справжньому. Банальними жіночими хитрощами підкорити чоловіка Тельця неможливо, для цього слід знати, які жінки подобаються чоловікам-Тельцям, як правильно вести себе з ними.

Телець надає великого значення майбутньому сім’ї і обов’язково зверне увагу на походження жінки, на те, які звичаї і традиції вона перейняла від батьків. Чоловіка-Тельця сподобається, якщо дівчина народилася в благополучній сім’ї та отримала гарне виховання. Ще більше він буде радий, якщо вона належить до вищих кіл суспільства, а сім’я заможна.

Тельцю потрібна розумна, інтелектуально розвинена жінка, бажано отримала вищу освіту. Йому не сподобається, якщо претендентка на звання майбутньої дружини постійно чимось або кимось незадоволена в житті, наприклад, робочим колективом або начальником.

Задаватися питанням, як завоювати чоловіка-Тельця, є сенс лише честолюбної, цілеспрямованою, успішної дамі – інших він не визнає. Крім всього цього, вона повинна бути гарною господинею, вміти смачно готувати і зобов’язана любити дітей.

Слід також зазначити, що тонко цінують красу чоловіка цього знаку Зодіаку навряд чи звернуть увагу на попелюшку, їм потрібна краса, але неодмінно поєднується з елегантністю, інтелектом й гідністю. Телець не проти сексуальності у зовнішньому вигляді обраниці, але це якість не повинно бути навмисним, виставленим напоказ, а лише угадываемым, хвилюючим. Чоловікам знака Зодіаку Телець, швидше за все, дуже не сподобається татуювання або пірсинг на жіночому тілі. Можливо, однієї цієї деталі буде достатньо для того, щоб цей чоловік прийняв рішення підібрати собі іншу кандидатуру. Телець дуже незалежний у судженнях про обраниці, але, в той же час, для нього важливо, щоб найближчі родичі поставилися до його вибору схвально.

Тим, для кого актуальне питання, як закохати в себе чоловіка-Тельця, варто мати на увазі, що процес завоювання ускладнюється його скритністю і неготовністю швидко робити важливі кроки. Цю місію доведеться взяти на себе жінці, але тут дуже важливо не перестаратися: Тельці терпіти не можуть, коли їх кваплять. А терпіння і стриманість жінки неодмінно будуть ними відзначені й оцінені.

Тельцям подобається, коли їх розважають, але слід врахувати, що їм більше імпонує соковитий, грубуватий, “народний” гумор. Разговорившегося чоловіка цього знаку складно вгамувати, при цьому жінці необхідно продовжувати слухати його з неослабною увагою. У спілкуванні з Тельцем не слід скупитися на компліменти і лестощі, причому увагу необхідно приділяти не тільки його особистим достоїнств, але і його речей: машині, годинників, одягу і т.п. До речі, саме матеріальні блага, гроші є вдалою темою для спілкування з Тельцем. Ніколи не завадить поцікавитися його роботою, новими діловими проектами, а також ненав’язливо розповісти і про власні досягнення, продемонструвавши серйозність своїх планів на життя.

Ще однією відповіддю на питання – як підкорити його серце і завоювати любов чоловіка-Тельця, може стати відомий вислів про шлях до серця чоловіка, який, як відомо, лежить через його шлунок: щодо людей цього знака вона справедлива на всі 100%. Жінка неодмінно викличе в нього інтерес, якщо зуміє блиснути кулінарними талантами, причому годувати обранця слід не тільки смачно, але й дуже рясно.

Продумуючи тактику завоювання чоловіка Тельця, потрібно пам’ятати, що ні в якому разі не можна демонструвати байдужість і тим більше зневажливе ставлення до своєї або його роботи і грошей. Не потерпить він і образливих висловлювань на адресу членів своєї сім’ї або занадто відвертих спроб нав’язати своє суспільство, а також небажання мати в майбутньому дітей. Не рекомендується в спілкуванні з ним згадувати попередні любовні романи і тим більше ними хвалитися.

Любов чоловіка-Тельця – це не швидко спалахує вогонь, а повільно полум’я, що розгоряється, в яке повинні постійно подбрасываться дрівця. Період залицяння може сильно, з точки зору жінки, затягтися, оскільки чоловікові цього знака необхідно час, щоб придивитися, зробити для себе обґрунтовані висновки. Як веде себе закоханий чоловік-Телець? Так само стримано і потайно, як і раніше, але, якщо він все для себе вирішив, то жінка неодмінно дізнається про його почуття по його вчинкам. І вже, якщо цей чоловік зупинив на комусь свій вибір (навіть, якщо його до нього грамотно підвели), то вплинути на нього, не зможе вже ніхто.